Plan pracy SU na rok szkolny 2018/2019

Termin Zadania Formy realizacji Odpowiedzialny
Wrzesień Wybór do S.U.                                            Opracowanie planu pracy samorządu przydzielenie zadań.  wybory przedstawicieli do samorządu przez poszczególne oddziały Aleksander Grabowski              Andrzej Pietrzak
określenie planu pracy wybór uczniów do szkolnego samorządu
wpisanie propozycji zgłaszanych przez przedstawicieli samorządu do planu pracy
ustalenie harmonogramu zadań i określenie terminów ich realizacji
opracowanie kalendarza zmian gazetki SU Magdalena Sikorska
przedstawienie planu pracy SU Dyrekcji Szkoły i Radzie Pedagogicznej Aleksander Grabowski
Opracowanie Regulaminu SU zgodnie z nowymi przepisami PO zapoznanie z  art. 85 ustawy z 14 grudnia 2016 r. – Prawo oświatowe (Dz.U. z 2017 r. poz. 59)., ustalenie komisji ds. regulaminu Magdalena Sikorska                  Wioletta Dobosz-Paduch
Szczęśliwy numerek zasady losowania. przypomnienie regulaminu wybierania ,,szczęśliwego numerka” Karolina Miniszewska
Dzień Chłopaka 30.09.18r.- konkurs na najsympatyczniejszego ucznia. szalony  “Dzień z wąsem” Marta  Fabisz
przygotowanie przez dziewczęta życzeń dla swoich kolegów
przekazanie życzeń dla chłopców za pośrednictwem Skrzyneczki Życzeń
dyskoteka Aleksander Grabowski
Październik Akcje charytatywne: zbiórka karmy dla zwierząt Piotr Gołofit
Góra grosza przypomnienie regulaminu zbiórki monet
Całoroczna zbiórka nakrętek akcja zbiórki nakrętek dla Oliwii – konkurs na zebranie największej ilości
Akcja Odblask – Świeć przykładem udział w akcji organizowanej przez policję Andrzej Pietrzak
Obchody Dnia Edukacji Narodowej zamieszczenie życzeń okolicznościowych na gazetce szkolnej Agnieszka Więckowska
przygotowanie życzeń dla nauczycieli
konkurs na najpiękniejszy bukiet jesienny
przygotowanie akademii
życzenia dla emerytowanych nauczycieli
ogłoszenie konkursu na projekt “TADKÓW” wręczanych z okazji Dnia Patrona nauczycielom wybranym w drodze głosowania przez uczniów Ewa Andryszczak-Pawłowska
turniej klas ósmych o Puchar Dyrektora Andrzej Pietrzak
Ślubowanie przyjęcie pierwszaków w poczet uczniów szkoły Anna Włodarczyk
5.10.18 r Światowy Dzień Uśmiechu obdarowanie każdego wchodzącego do szkoły naklejką z uśmiechem Dorota Wojciechowska
24.10.18 r Światowy Dzień Origami ogłoszenie konkursu na najciekawsza pracę wykonaną z origami Barbara Wódka
30.10.18 r Dzień Spódnicy każdy kto ubierze spódniczkę, nie będzie pytany danego dnia oraz będzie zwolniony z pisania kartkówki Anna Garstka
Listopad Akcja znicz inicjatywy oddziałowe Karolina Miniszewska
Bal Wszystkich Świętych- Mój ulubiony święty Konkurs na najciekawszą pracę na temat świętego, Dorota Wojciechowska
Obchody Narodowego Święta Niepodległości przygotowanie kącika tematycznego na korytarzu szkolnym Magdalena Sikorska
Międzynarodowy Dzień Tolerancji poczta życzliwości TOLERANTEX Ewa Andryszczak-Pawłowska
konkurs polonistyczny “Słowa o tolerancji”
konkurs plastyczny
Andrzejki w naszej szkole akcent andrzejkowy na gazetce ściennej Andrzej Pietrzak
wróżby i zabawy
dyskoteka
Grudzień Mikołajki akcent mikołajkowy w klasach Piotr Gołofit
Poczta Świętego Mikołaja – obdarowywanie kolegów i koleżanek kartkami i słodkimi upominkami
Symbole świąteczne- przygotowanie kiermaszu bożonarodzeniowego gazetka ścienna o tematyce bożonarodzeniowej Ewelina Wróblewska
przygotowanie plakatu z życzeniami świątecznymi dla Rady Pedagogicznej, pracowników szkoły i dla uczniów
zabawa choinkowa
Styczeń 13.01.2019r. Międzynarodowy Dzień Krawata i Muszki każdy kto ubierze krawat lub muszkę w tym dniu nie będzie pytany i ominie go kartkówka Agnieszka Więckowska
Dzień  Szalonego Fotografa- konkurs na najciekawsze zdjęcie  z kolegami ogłoszenie konkursu na najciekawsze/najzabawniejsze/najbardziej zwariowane zdjęcie przedstawiające wszystkich fajnych przyjaciół/kolegów (zdjęcia wysłane zostaną drogą mailową i zaprezentowane podczas rozstrzygnięcia konkursu) Wioletta Dobosz-Paduch
Dzień Babci i Dziadka akcent na tablicy SU Marta Fabisz
Apel podsumowujący Iokres przedstawienie wyników nauczania, frekwencji poszczególnych klas Aleksander Grabowski
wręczenie nagród i dyplomów za konkursy i akcje, które odbyły się w I okresie
przypomnienie o zasadach spędzania bezpiecznych ferii
Luty Walentynki przygotowanie skrzynki na kartki walentynkowe Agnieszka Więckowska
doręczanie korespondencji walentynkowej przez „szkolnych listonoszy”
akcenty walentynkowe na gazetce ściennej
Marzec Dzień Kobiet wykonanie gazetki okolicznościowej na korytarzu Ewa Andryszczak-Pawłowska
przygotowanie życzeń przez chłopców
21.03.2019r. Dzień Kolorowej Skarpetki solidaryzujemy się z ludźmi z Zespołem Dovna, wszyscy przychodzą ubrani w skarpetki nie do pary Marta  Fabisz
Dzień Wiosny przegląd piosenki ekologicznej Anna Włodarczyk
wszyscy przychodzą ubrani na zielono Andrzej Pietrzak
gry i zabawy sportowe
30.03.2019r. Światowy Dzień Muffinka akcja we współpracy ze Stowrzyszeniem Kalos Kaghatos polegająca na sprzedaży babeczek, wcześniej upieczonych przez uczniów SU Ewelina Wróblewska
Kwiecień Wielkanoc gazetka ścienna o tematyce świątecznej Karolina Miniszewska
konkurs na najładniejszą pisankę (ogłoszenie konkursu i jego wyników)
TADKI głosowanie wśród uczniów na poszczególne kategorie nauczycili roku Anna Garstka
02.04.2019r. Dzień Autyzmu solidarnie ubieramy się na niebiesko Karolina Miniszewska
22.04.2018r. Obchody Światowego Dnia Ziemi przygotowanie gazetki ściennej Ewelina Wróblewska
Maj Dzień Patrona akademia z okazji Dnia Patrona Anna Włodarczyk
Wręczenie “TADKÓW” podczas akademii z okazji Dnia Patrona Ewa Andryszczak-Pawłowska
rozstrzygnięcie konkursu na najciekawszy kącik patrona Magdalena Sikorska
Dzień Flagi Piotr Gołofit
Uczczenie rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja akcenty poświęcone temu świętu na gazetce ściennej Wioletta Dobosz-Paduch
Dzień Matki 26.05.2019r. akcent na gazetce ściennej poświęcony temu świętu Ewelina Wróblewska
Czerwiec Dzień Dziecka/ Dzień Rodziny/Piknik konkurs na najciekawszy filmik/zdjęcia prezentujące rodzinę Aleksander Grabowski (Jarosław Koszański, Andrzej Pietrzak, Ewelina Wróblewska, Marta Fabisz, Dorota Wojciechowska, Piotr Gołofit, Anna Garstka, Magdalena Sikorska, Ewa Andryszczak Pawłowska, Grzegorz Gmerek, Wioletta Dobosz-Paduch, Karolina Miniszewska, Anna Włodarczyk Violetta Wojciechowska)
Mam Talent – I edycja konkursu  uczniowie z każdej klasy prezentują się w dowolnych dziedzinach i przedstawiają swoje umiejętności prezentacje swoich umiejętności
Przeprowadzenie wśród społeczności szkolnej plebiscytu najlepszego organizatora i animatora życia szkolnego organizatora i animatora życia szkolnego Milionerzy – gra klasowa z upominkami
Przeprowadzenie plebiscytu oraz podsumowanie
Zaprezentowanie wyników podczas pikniku
Wybór nowych członków SU i opiekuna SU na rok szkolny 2019/2020 kampania wyborcza Wioletta Dobosz-Paduch
wybory członków SU i opiekuna SU
Apel podsumowujący II okres przedstawienie wyników nauczania, frekwencji poszczególnych klas Aleksander Grabowski
przedstawienie nowego składu SU
wręczenie nagród i dyplomów za konkursy i akcje, które odbyły się w II okresie
przypomnienie o zasadach spędzania bezpiecznych wakacji
Podsumowanie pracy S.U. za rok szkolny 2018/2019 podsumowanie działalności SU i przygotowanie sprawozdania Aleksander Grabowski
opracowanie wniosków do pracy na następny rok szkolny
zapoznanie RP ze sprawozdaniem z pracy SU

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *