Urząd miasta Kutno Organ prowadzący szkołę

Filmy z uroczystości szkolnych

Rada Rodziców przy Szkole Podstawowej nr 1 na Facebooku

aktualny jadłospis

Nowy paln zajeć dydaktycznych.

Opublikowany 2015/04/16

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Kutnie informuje rodziców (uczniów naszej szkoły),że od dnia 20 kwietnia 2015 roku obowiązuje nowy plan zajęć dydaktycznych.

Plan zajęć jest dostępny pod adresem

Przeczytaj pozostałą część wpisu »

Spotkania indywidualne rodziców uczniów klas I – III z wychowawcami i pozostałymi nauczycielami

Spotkania indywidualne rodziców uczniów klas IV – VI z wychowawcami i pozostałymi nauczycielami

Konsultacje - specjaliści

Opublikowany 2015/03/18

Szanowni Rodzice!!!

Zachęcam Państwa do wzięcia udziału w konkursie, którego zasady znajdują się w załączniku.

Każdy z nas może przyczynić się do wielkiej wygranej co wiąże się z następnym etapem  - szeroko  rozumianej cyfryzacji  naszej szkoły.

TABLETY DLA SZKÓŁ

( - ) J. Koszański

KALENDARZ ROKU SZKOLNEGO 2014/2015

Zarządzenie Dyrektora Szkoły wprowadzające PROCEDURĘ USPRAWIEDLIWIANIA NIEOBECNOŚCI UCZNIÓW/DZIECI I ZWALNIANIA ICH Z ZAJĘĆ DYDAKTYCZNYCH.

Opublikowany 2014/12/31

KOMUNIKAT

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Kutnie informuje rodziców dzieci oddziałów przedszkolnych i uczniów klas I – VI, że od dnia 12 września 2013r. (czwartek) obowiązuje Zarządzenie Dyrektora Szkoły wprowadzające PROCEDURĘ USPRAWIEDLIWIANIA NIEOBECNOŚCI UCZNIÓW/DZIECI I ZWALNIANIA ICH Z ZAJĘĆ DYDAKTYCZNYCH.

Tekst procedury wraz z wzorami usprawiedliwień i zwolnień jest dostępny na stronie internetowej szkoły, u wychowawców klas i w sekretariacie.

Usprawiedliwienie_nieobecnosci

Zwolnienie_z_czynnego_uczestnictwa_wf

Zwolnienie_z_obowiazkowych_zajec

Procedura usprawiedliwienia nieobecnosci uczniów i zwalniania ich z zajęc dydaktycznych.