Kutno, dnia 11.03.2021r.

KOMUNIKAT

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Kutnie informuje, że w dniach 17, 18 i 19 marca 2021r. odbędą się w naszej szkole testy diagnostyczne w zakresie poziomu przygotowania uczniów do egzaminu ósmoklasisty (tzw. próbne egzaminy ósmoklasisty).

Zgodnie z informacją dyrektora Centralnej Komisji Egzaminacyjnej z dnia 17 lutego 2021r. próbne egzaminy ósmoklasisty zostaną przeprowadzone z zachowaniem wszelkich reguł dotyczących bezpieczeństwa sanitarnego.

Szczegóły organizacyjne związane z egzaminem próbnym z języka polskiego, nauczyciele nadzorujący przebieg tej diagnozy w poszczególnych salach egzaminacyjnych, przekażą uczniom w wiadomości wysłanej na ich konta w Synergia Librus najpóźniej do 12.03.2021r. (piątek).

Jednocześnie przypominam, że w ostatnim tygodniu lutego w plikach szkoły dla uczniów i rodziców został opublikowany dokument z niezbędnymi informacjami dotyczącymi organizacji i przebiegu majowych egzaminów zewnętrznych. Niektóre zasady i procedury egzaminacyjne będą obowiązywały również podczas marcowego próbnego egzaminu.

(-) Jarosław Koszański