KONKURS PLASTYCZNY „MÓJ WYMARZONY ZAWÓD”

w ramach Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery realizowanego w roku szkolnym 2021/2022 pod hałsem„ Wyprawa na 3K: Kariera, kompetencje, kreatywnoć”

Cele konkursu:

• rozwijanie pomysłowości i wyobraźni twórczej dzieci poprzez ekspresję plastyczną;
  • zapoznanie dzieci ze światem zawodów;
  • uwrażliwienie dzieci na potrzebę planowania swojej przyszłości zawodowej;
  • wdrażanie do obserwacji otaczającej rzeczywistości;

Regulamin konkursu:

1. Konkurs plastyczny skierowany jest do uczniów klas I – VIII ze Szkoły Podstawowej nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Kutnie.
  2. Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest samodzielne wykonanie pracy plastycznej o tematyce zgodnej z tytułem konkursu.
  3. Technika wykonania pracy: Dowolna technika graficzna lub malarska (praca płaska), prezentującą wymarzony zawód.
  4. Format pracy: dowolny.
  5. Praca powinna być opatrzona metryczką, umieszczoną z tyłu pracy, zawierającą: – imię i nazwisko autora ,klasa , imię i nazwisko nauczyciela pod kierunkiem, którego została wykonana praca.
  6. Prace będą oceniane w dwóch kategoriach wiekowych:
  7. I – III , kl. IV – VIII
  8. Prace konkursowe należy składać w sali 804 do 14.10.2021r.
  9. Oceny prac dokona komisja powołana przez Organizatora.
  10. Ogłoszenie wyników konkursu odbędzie się 18-24.10. 2021r.
  11. Dla autorów najlepszych prac przyznane zostaną nagrody i dyplomy:

I,II,II miejsce oraz wyróżnienia w danej kategorii wiekowej.

1. Organizatorzy nie zwracają otrzymanych prac ich autorom. Zorganizowana zostanie wystawa prac konkursowych.
  2. Organizatorzy proszą o terminowe składanie podpisanych prac. Prace niezgodne z regulaminem nie będą brane pod uwagę.

Organizatorzy: M.Fabisz, M. Bajda, E. Wróblewska, M. Krawczyk, A. Witkowska, B. Wojtczak