Już wakacje !

Dnia 22 czerwca w Szkole Podstawowej nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Kutnie odbyła się uroczystość zakończenia rocznych zajęć dydaktyczno-wychowawczych. O wyznaczonych godzinach  w hali sportowej spotkali się wszyscy uczniowie, nauczyciele, rodzice i Dyrekcja Szkoły. W każdej grupie wiekowej uczniowie pod kierunkiem wychowawców: klasy I i II – Jadwigi Rojewskiej, Barbary Wódki, Doroty Walczak i Marleny Bajda, klas III – Karoliny Miniszewskiej, Anny Włodarczyk, a także klas IV i V – Agnieszki Wyrzykowskiej – Michalak i Grzegorza Gmerka, przygotowali krótkie montaże słowno – muzyczne. Dyrektor Szkoły Jarosław Koszański podziękował wszystkim uczniom za trud, wysiłek włożony w naukę,    życzył udanych, słonecznych i bezpiecznych wakacji. Przedstawiciele Rady Rodziców dołączyli się do życzeń Dyrektora Szkoły, także podziękowali za owocną współpracę w minionym roku szkolnym 2017/2018.

                                                                            Opracowała: M.Bajda


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *