Nasi Najlepsi!

 

         Dnia 21 czerwca w Szkole Podstawowej nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Kutnie odbyło się uroczyste podsumowanie rocznych zajęć dydaktyczno-wychowawczych. Uczniowie odebrali z rąk prezydenta Miasta Kutna Zbigniewa Wdowiaka oraz dyrektora naszej szkoły Jarosława Koszańskiego stypendia naukowe i sportowe.

Nagrodzonych zostało 60 osób.  

Stypendia naukowe otrzymali uczniowie, którzy uzyskali średnią stopni co najmniej 5,20 i wzorowe zachowanie:

Kubicka Alicja, Rak Pola, Sierant Lena, Wnuk Zuzanna, Michalska Aleksandra, Grzybowska Alicja, Mierzwińska Zuzanna, Kowalski Kacper, Papuga Natalia, Ratajczyk Igor, Starybrat Julia, Wąs Ernest, Fabjańska Patrycja, Królikowska Martyna, Wojciechowski Oliwier, Kowalska Klaudia.

Stypendia sportowe otrzymali uczniowie, którzy godnie reprezentowali szkołę w zawodach sportowych, odnosząc sukcesy:

Galus Piotr, Rzymkowski Jakub, Szychowski Gabriel, Wawrzyńczak Martin, Rojek Jan, Kowalska Martyna, Ledzion Piotr, Michalak Kinga, Rączka Wiktoria, Skark Amanda, Tomasik Oliwia, Olejnik Zuzanna, Makuła Szymon, Stefan Milan, Szurgot Nikola Zawierucha Maciej, Zawierucha Nadia, Białoskórska Klaudia, Jurkowska Wanessa, Krysińska Natalia, Lemańczyk Amelia, Piechowska Alicja, Pietrzak Jakub, Rzeźnicka Julia, Saska Oliwia, Tarczyńska Julia, Widawski Bartłomiej, Matusiak Kacper, Stodulski Filip, Mackiel Aleksandra, Jagiełło Piotr, Zawadzki Paweł, Gródecki Jakub, Tomasik Nikola, Myszkiewicz Natalia.

         Nagrodzone zostały również uczennice, które wywalczyły na Mistrzostwach Polski w koszykówce dziewcząt zaszczytny tytuł – 11 miejsce w Polsce. Z rąk opiekuna pani Agnieszki Burzyńskiej-Sieradzon otrzymały statuetki:

Królikowska Martyna, Lewańczyk Amelia, Jurkowska Wanessa, Rzeźnicka Julia, Saska Oliwia, Białoskórska Klaudia, Tomasik Nikola, Tomasik Oliwia, Rączka Wiktoria, Kowalska Martyna, Zawierucha Nadia, Mackiel Aleksandra.

Kolejne statuetki to podziękowania dla naszych wieloletnich sponsorów i przyjaciół szkoły, bez których wiele pomysłów i planów nie zostałoby zrealizowanych.

Dziękujemy serdecznie przedstawicielom firm:

Dubimex, DS Smith, Provit Sp. z o. o., Foto Miki, Kellogg’s, Torex Sp. z o. o., Medest, MPC, Ako-Arek oraz pani Marzenie i panu Zygmuntowi Fabisiak.

         Wszystkim życzymy wesołych i bezpiecznych wakacji.

opracowała: Wioletta Sobczyk


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Inspektorem  Ochrony  Danych  Osobowych
w Szkole  Podstawowej nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Kutnie

jest 

Paweł  Łuczak 

  e-mail : iodo@iodo.kutno.pl

Klauzula informacyjna dla rodziców / prawnych opiekunów uczniów w: Szkoła Podstawowa nr 1 im. T. Kościuszki 99-302 Kutno ul. Zamoyskiego 1