RODO – Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych

Szanowni Państwo,

W związku z wchodzącym w życie Rozporządzeniem Ochrony Danych Osobowych, pragniemy poinformować, że Szkoła Podstawowa nr 1  im. Tadeusza Kościuszki  w Kutnie jest administratorem danych osobowych i przetwarzamy je w sposób bezpieczny oraz zgodny z prawem.

25 maja 2018r. to początek obowiązywania unijnego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO). W Szkole Podstawowej nr 1 im. Tadeusza Kościuszki  a w Kutnie zapewniamy adekwatny poziom zabezpieczenia i zgodne z prawem przetwarzanie wszelkich danych – również osobowych. W załączniku udostępniamy klauzulę informacyjną Szkoła Podstawowa nr 1 im. Tadeusza Kościuszki  w Kutnie jako Administratora Państwa danych osobowych. 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *