Librus Synergia dla Rodziców i Uczniów

Nowoczesny Rodzic, który uczestniczy aktywnie w wychowaniu i edukacji swojego dziecka, potrzebuje bieżących danych o jego postępach w nauce oraz stałego kontaktu ze szkołą, by móc wymieniać się z nią istotnymi informacjami.

hintRodzic otrzymuje możliwość bieżącej kontroli ocen i frekwencji swojego dziecka, w tym m.in. informację o dacie wystawienia oceny, jej kategorii, wadze w liczeniu średniej oraz o tym, który Nauczyciel dany stopień wystawił.

Rozwiązanie zapewnia także sprawną komunikację ze szkołą za pośrednictwem wiadomości z opcją automatycznego potwierdzenia odbioru, które wysyłane są bezpośrednio w LIBRUS Synergia. Dzięki temu kontakt ze szkołą nie ogranicza się tylko do kilku wywiadówek, ale przybiera formę systematycznej, bezpośredniej i dwustronnej komunikacji na linii dom-szkoła.Bezpłatny dostęp

Uczeń i Rodzic mają dostęp do własnego terminarza, w którym odnotowywane są najważniejsze informacje dotyczące życia szkoły czy klasy. Uczniowie mogą korzystać z elektronicznych wersji lektur szkolnych, które zamieszczone są w LIBRUS Synergia w kilku dogodnych formatach. Kiedy szkoła opublikuje plan lekcji, Rodzic i Uczeń mogą na swoim koncie sprawdzać jego aktualną wersję. Użytkownicy mogą również korzystać z modułów Zadania domowe oraz Szczęśliwy Numerek.

Przeglądanie informacji z rozwiązania umożliwia aplikacja mobilna Librus*, którą bezpłatnie można pobrać i w prosty sposób zainstalować na urządzeniu mobilnym. Więcej informacji na jej temat tutaj.

Wybrane informacje (oceny, frekwencja, liczba nieprzeczytanych w systemie wiadomości i nowych ogłoszeń) Rodzice mogą też otrzymywać za pomocą wiadomości SMS, korzystając z dodatkowej usługi, jaką jest SMSInfoCzytaj więcej.

Poszczególne moduły mogą być dostępne tylko w wybranych wariantach rozwiązania LIBRUS Synergia, o wyborze których decyduje placówka oświatowa. Więcej o wariantach – tutaj.


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *