Udział w Grze Miejskiej “Labirynt Niepodległości”

W piątek, 14 września, uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Grze Miejskiej “Labirynt Niepodległości”, zorganizowanej w ramach obchodów 100-lecia Niepodległości. Wędrując po Kutnie szukali miejsc związanych z historią naszego miasta i wydarzeniami sprzed stu lat. Musieli wykazać się nie tylko wiedzą historyczną, ale również sprawnością fizyczną i różnymi umiejętnościami, jak np. strzelanie do celu czy rzut granatem. Drużynę “Jedynki ” tworzyli: Maja Syska, Klaudia Kowalska, Mateusz Fol, Dorian Gągolewski i Szymon Szałkowski ( kl. 7e ). Opiekunem była p. Zofia Elwira Babecka

 

Opracowała Zofia Elwira Babecka

Źródło foto:

https://lowicz.gosc.pl/gal/pokaz/5025057.Gra-miejska-w-Kutnie/52

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *