Nowy rok – nowe lektury.

 

Byłyśmy na zakupach!

 

Biblioteka szkolna została wzbogacona o nowe (czyściutkie i cudownie pachnące) lektury. Uczniów serdecznie zapraszamy po m.in. „Quo vadis”, „Pozłacaną rybkę”, „Balladynę”.

 

Polecamy również (w momencie braków bibliotecznych) skorzystać ze strony: wolne lektury.pl. Można z niej ściągnąć LEGALNIE następujące pozycje książkowe (wersja niestety bezzapachowa), także w wersji audio:

  1. „Balladyna” (pdf, pub, mobi, txt);
  2. „Dziady” (pdf, pub, mobi, txt);
  3. „Katarynka” (pdf, pub, mobi, txt, mp3);
  4. „Latarnik” (pdf, pub, mobi, txt, mp3);
  5. „Pan Tadeusz” (pdf, pub, mobi, txt, mp3);
  6. „Quo vadis” (pdf, pub, mobi, txt);
  7. „Syzyfowe prace” (pdf, pub, mobi, txt);
  8. „Tajemniczy ogród” (pdf, pub, mobi, txt);
  9. „W pustyni i w puszczy” (pdf, pub, mobi, txt, mp3)
  10. „Zemsta” (pdf, pub, mobi, txt).

 

Pozdrawiamy serdecznie

Wasze bibliotekarki

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przyjście na świat dziecka powinno wiązać się z ogromną radością, jednak narodziny Amelki przyniosły też ze sobą ogromny strach o jej życie. Trzymaliśmy w ramionach maleńką istotkę, ze świadomością, że w jej głowie kryje się guz mózgu... Szczęście pojawiło się wtedy, kiedy guz został usunięty, ale pozostawił po sobie ślad, który próbujemy zamazać do dziś. To porażenie spastyczne nóg, które sprawia ból nie tylko fizyczny, ale też psychiczny. Po konsultacji u ortopedy wiemy, że konieczna jest operacja, która ulży Amelce. Jej koszt jest dla nas naprawdę duży, a czas mamy jedynie do 5 lutego! To wtedy ma zostać przeprowadzona operacja, która może raz na zawsze pomóc rozprawić się z bolesną przeszłością! Prosimy, pomóż, już dłużej czekać nie możemy...Zwracam się z  ogromną prośbą do Państwa o wsparcie finansowe na rzecz operacji córki Amelki Śniecikowskiej. Z dniem 14.01.2019 roku otrzymaliśmy  diagnozę, że jest szansa, aby pomoc Amelce poruszać się lepiej.

POMÓŻMY NASZEJ UCZENNICY KOLEŻANCE

LICZY SIĘ KAŻDA ZŁOTÓWKA