Sportowy podbój stolicy.

Dnia 27 września uczniowie klas IV g oraz IV i wraz z wychowawcami i opiekunami wyruszyli na sportowy podbój stolicy. Niezapomnianych wrażeń dostarczył spacer po stadionie narodowym, gdzie przewodnik opowiadał o tym, ile m2 ma jeden ekran zamontowany pod dachem na iglicy, dlaczego na stadionie nie ma murawy, ile kosztuje najdroższe miejsce dla oglądających w sektorze VIP, a także po co piłkarzom po meczu wanny wypełnione lodem. Wszystkim podobało się podziwianie obiektu z tarasu widokowego, bo dopiero wtedy widać było ogrom tej budowli. Następnie wszyscy odwiedzili Park Trampolin, czyli hangar 646,gdzie pod okiem wykwalifikowanych instruktorów odbył się trening na trampolinach. Podskokom, zabawom i zeskokom nie było końca. Każdy mógł zmierzyć się ze swoją kondycją, a jednocześnie świetnie się bawić. Wieczorem zmęczone, ale szczęśliwe obydwie klasy wróciły do Kutna. Wszyscy z niecierpliwością czekają na kolejny wyjazd.

Opracował : Agnieszka Kolczyńska 


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *