„SZALONY DZIEŃ Z WĄSEM….”

Dnia 28 września 2018 roku w naszej szkole odbył się Dzień Chłopaka. Z tej okazji Samorząd Uczniowski ogłosił akcję pod hasłem „SZALONY DZIEŃ Z WĄSEM….” Uczniowie wykazali się dużą sprawnością manualną i pomysłowością  „zakładając” wąsy. Pojawiły się wąsy malowane, doczepiane, przyklejone i na gumce. Wąsy sumiaste, szlacheckie, zakręcone:). Najbardziej szalone wąsiaste stylizacje zostały uwiecznione na zdjęciach. Uczennice  przekazywały również życzenia  swoim chłopakom, kolegom  za pośrednictwem Skrzyneczki Życzeń. Wszystkie laurki trafiły do odpowiedniego Adresata:).              

                                                  Opracowała:    Marta Fabisz. 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *