SP 1 zaczyna rok szkolny od sukcesu sportowego!!!

W  piątek   ,28  września  uczennice  kutnowskiej  „jedynki” brały  udział  w    Wojewódzkim  Finale  Orlikowej  Ligi   Mistrzów   „Łódzkie gra  w ręczną”   zajmując II miejsce.

Na  finale  wojewódzkim  w  Szczawinie ,  szkołę reprezentowały;

 Klaudia  Białoskórska , Zuzanna Fyk , Martyna Kowalska, Martyna Królikowska , Aleksandra Mckiel,  Kinga Michalak, Kinga Mokwińska, Wiktoria  Rączka, Natalia Rojewska, Nikola  Tomasik ,  Oliwia Tomasik  i  Nadia Zawierucha . Dziewczynki  rozegrały kolejno mecze :

Kutno – Łódź  4:4

Kutno- Piotrków  7:5

Kutno – Zgierz  5:4

W  finale  dziewczynki  zagrały  z  niewątpliwym  faworytem  – Piotrkowem  Trybunalskim.  Mecz  od  samego  początku  był  na  bardzo  wysokim  i  wyrównanym  poziomie  , a  druga  połowa  zakończyła  się  wynikiem  5:5.        O  zwycięstwie  zdecydowały  rzuty  karne,   po których  Kutnianki  niestety   przegrały  5:6. 

                                                                     Opiekunowie:

                                                                    Aldona  Olejnik-Zawierucha

                                                                    Paulina Sądej

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *