Zatrzymane w kadrze…..nowy kącik w pracowni 904

Czerwone korale jarzębin,

 tudzież i rude kasztany,

cieszą dzieci na lekcjach,

każde z nich roześmiane.

Kaskada liści

w kolorach tęczy króluje.

Czerwienie, brązy i złoto,

barwami wszystkich czaruje.

ZATRZYMANE W KADRZE…..NOWY KĄCIK W PRACOWNI 904

28.09.2018. Mamy kolejny kącik w pracowni! Tym razem dzięki pomocy Rodziców i zaangażowaniu dzieci udało się stworzyć KĄCIK PRZYRODY. Dziękujemy Państwu za włączanie się w proces dydaktyczno – wychowawczy. I choć nie wszystkie jesienne skarby mieszczą się nam w KĄCIKU to na pewno wykorzystamy je w bawiąc się i ucząc.

                                                                                                                                                                                      Opracowanie: E.Rozmarynowicz./J.Traczyk.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *