Zatrzymane w kadrze…..zacne chłopaki , mili koledzy.

Chłopak? Tak, znasz go.

To taki ktoś,

kto ci czasami robi na złość.

obojętnie, co by się zdarzyło,

   wszystko byś zrobiła, żeby go nie było.

Lecz uwierzyć w to trudno   

     bez niego byłoby nudno!

 

ZATRZYMANE W KADRZE…..ZACNE CHŁOPAKI , MILI KOLEDZY…

W dniu 02.10. dziewczęta pokazały wszystkim chłopcom w 1A  jak bardzo ich lubią i zaproponowały im sprawdzenie, czy są godni, by zostać członkami KLUBU NIEZWYKLE UPRZEJMYCH CHŁOPAKÓW – DŻENTELMENÓW. Były konkursy, zabawy i dużo śmiechu. Koledzy wzięli udział w specjalnie przygotowanym dla nich Quizie – wiem jak się zachować, świetnie poradzili sobie też z Zagadkownicą  i zadaniem na cierpliwość, pomyślnie przeszli także próbę wiedzy. Najbardziej obawiali się zjedzenia Ciasteczek życzliwości (miały one magiczne właściwości – jeżeli zje je chłopak, niegodny wstąpienia do KLUBU, wówczas wyrastają mu długie wąsy). Obawy były niepotrzebne i wszyscy otrzymali dyplomy Super Chłopaka z 1A. Jesteśmy dumne, że nasi chłopcy zostali członkami tego klubu!

                                                                                                                                                                               Opracowanie: E.Rozmarynowicz./J.Traczyk

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *