Zatrzymane w kadrze…..zacne chłopaki , mili koledzy.

Chłopak? Tak, znasz go.

To taki ktoś,

kto ci czasami robi na złość.

obojętnie, co by się zdarzyło,

   wszystko byś zrobiła, żeby go nie było.

Lecz uwierzyć w to trudno   

     bez niego byłoby nudno!

 

ZATRZYMANE W KADRZE…..ZACNE CHŁOPAKI , MILI KOLEDZY…

W dniu 02.10. dziewczęta pokazały wszystkim chłopcom w 1A  jak bardzo ich lubią i zaproponowały im sprawdzenie, czy są godni, by zostać członkami KLUBU NIEZWYKLE UPRZEJMYCH CHŁOPAKÓW – DŻENTELMENÓW. Były konkursy, zabawy i dużo śmiechu. Koledzy wzięli udział w specjalnie przygotowanym dla nich Quizie – wiem jak się zachować, świetnie poradzili sobie też z Zagadkownicą  i zadaniem na cierpliwość, pomyślnie przeszli także próbę wiedzy. Najbardziej obawiali się zjedzenia Ciasteczek życzliwości (miały one magiczne właściwości – jeżeli zje je chłopak, niegodny wstąpienia do KLUBU, wówczas wyrastają mu długie wąsy). Obawy były niepotrzebne i wszyscy otrzymali dyplomy Super Chłopaka z 1A. Jesteśmy dumne, że nasi chłopcy zostali członkami tego klubu!

                                                                                                                                                                               Opracowanie: E.Rozmarynowicz./J.Traczyk

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Kutno, dnia 23.04.2019r.

 KOMUNIKAT

Szanowni Państwo, drodzy Rodzice.

W związku z przedłużającą się na kolejne dni (24-26 kwietnia 2019 r.- środa, czwartek, piątek), akcją protestacyjną nauczycieli, informujemy Państwa, że w tych dniach szkoła zapewnia dzieciom zajęcia opiekuńczo-wychowawcze w godzinach pracy świetlicy tj. 6:30-16:30.

W przypadku zaistniałych, jakichkolwiek zmian zostaną one natychmiast przekazane Państwu za pośrednictwem strony internetowej szkoły oraz dziennika elektronicznego Librus.

 Z poważaniem

(-) Jarosław Koszański

OGŁOSZENIE

W tym miesiącu koszt abonamentu obiadowego został wyliczony na kwotę: 24,50 zł. Jeśli ktoś z Państwa wpłacił wcześniej większą sumę, odliczenia będą dokonane w przyszłym miesiącu. Rodziców dzieci, które uczęszczały na obiady w czasie strajku prosimy o doliczenie 3,50 zł za każdy dzień.  Wpłaty można dokonać na konto (nie później niż do dnia 26.04.2019 )

BGŻ BNP PARIBAS S.A.   10 2030 0045 1110 0000 0164 7470
lub osobiście w stołówce szkolnej  w dniach:  24 – 26 .04. 2019 r.  w godz. 7:00 – 17:00.