Zatrzymane w kadrze…..co słychać w 1a ?

Do szkoły się nie spóźniam, to każdy  pierwszak wie,
Tym właśnie się wyróżniam, gdy dzwonek woła mnie!
A w szkole, jak to w szkole, przygoda czeka mnie,
Codziennie coś nowego w mej klasie dzieje się!
Litery, liczby, śpiewy, zabawy, tańce, ruch,
Co dzień dobre maniery – ich uczę się za dwóch!

 

ZATRZYMANE W KADRZE…..CO SŁYCHAĆ W 1A ?

Wrzesień to trudny miesiąc dla nas pierwszaków, ale staramy się jak możemy. Wiemy już, co jest ważne dla nas, byśmy przychodzili do szkoły z radością i jak powinniśmy się zachowywać, by wszystkim było ze sobą dobrze. Rozumiemy już także znaczenie słowa maniery i pamiętamy, że są to zasady zachowania się. Wspólnie stworzyliśmy KODEKS KLASY 1A i staramy się przestrzegać jego punktów. Zobowiązaliśmy się do tego składając pod nimi swoje podpisy.

                                                                                                                                                                                Opracowanie: E.Rozmarynowicz./J.Traczyk.


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *