Zatrzymane w kadrze…..co słychać w 1a ?

Do szkoły się nie spóźniam, to każdy  pierwszak wie,
Tym właśnie się wyróżniam, gdy dzwonek woła mnie!
A w szkole, jak to w szkole, przygoda czeka mnie,
Codziennie coś nowego w mej klasie dzieje się!
Litery, liczby, śpiewy, zabawy, tańce, ruch,
Co dzień dobre maniery – ich uczę się za dwóch!

 

ZATRZYMANE W KADRZE…..CO SŁYCHAĆ W 1A ?

Wrzesień to trudny miesiąc dla nas pierwszaków, ale staramy się jak możemy. Wiemy już, co jest ważne dla nas, byśmy przychodzili do szkoły z radością i jak powinniśmy się zachowywać, by wszystkim było ze sobą dobrze. Rozumiemy już także znaczenie słowa maniery i pamiętamy, że są to zasady zachowania się. Wspólnie stworzyliśmy KODEKS KLASY 1A i staramy się przestrzegać jego punktów. Zobowiązaliśmy się do tego składając pod nimi swoje podpisy.

                                                                                                                                                                                Opracowanie: E.Rozmarynowicz./J.Traczyk.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Kutno, dnia 23.04.2019r.

 KOMUNIKAT

Szanowni Państwo, drodzy Rodzice.

W związku z przedłużającą się na kolejne dni (24-26 kwietnia 2019 r.- środa, czwartek, piątek), akcją protestacyjną nauczycieli, informujemy Państwa, że w tych dniach szkoła zapewnia dzieciom zajęcia opiekuńczo-wychowawcze w godzinach pracy świetlicy tj. 6:30-16:30.

W przypadku zaistniałych, jakichkolwiek zmian zostaną one natychmiast przekazane Państwu za pośrednictwem strony internetowej szkoły oraz dziennika elektronicznego Librus.

 Z poważaniem

(-) Jarosław Koszański

OGŁOSZENIE

W tym miesiącu koszt abonamentu obiadowego został wyliczony na kwotę: 24,50 zł. Jeśli ktoś z Państwa wpłacił wcześniej większą sumę, odliczenia będą dokonane w przyszłym miesiącu. Rodziców dzieci, które uczęszczały na obiady w czasie strajku prosimy o doliczenie 3,50 zł za każdy dzień.  Wpłaty można dokonać na konto (nie później niż do dnia 26.04.2019 )

BGŻ BNP PARIBAS S.A.   10 2030 0045 1110 0000 0164 7470
lub osobiście w stołówce szkolnej  w dniach:  24 – 26 .04. 2019 r.  w godz. 7:00 – 17:00.