Turniej klas VIII w piłkę ręczną dziewcząt

 

W dniu 10 października 2018 r w naszej szkole odbył się Turniej o puchar przewodniczącego Rady Rodziców przy Szkole Podstawowej nr 1 w Kutnie pomiędzy  klasami VIII w piłkę ręczną dziewcząt. Drużyna liczyła 7 zawodniczek + 1 rezerwowa. W turnieju rywalizowały 4 klasy VIII w systemie “każdy z każdym”. Wyniki przedstawiają się następująco:

VIIIB – VIIIE 13 – 0

VIIID – VIIIF 7 – 4

VIIIB – VIIID 5 – 4

VIIIF – VIIIE 8 – 0

VIIID – VIIIE 5 – 1

VIIIB – VIIIF 5 – 2

Ostateczne wyniki:

I miejsce VIIIB

II miejsce VIIID

III miejsce VIIIF

IV miejsce VIIIE

 Podziękowania dla Rady Rodziców naszej szkoły za ufundowanie pucharków i medali.

opracował Robert Kozicz

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *