Zatrzymane w kadrze…..1a weszła w poczet studentów

 

Kto był lub jest studentem

rozumie nasze buzie uśmiechnięte.

Otrzymać indeks w tak młodym wieku

naprawdę zdarza się niewielu…

Bierz więc z nas przykład

drogi przyjacielu!

11.10.18. Ważna data! Dziś bowiem rozpoczęliśmy współpracę z Muzeum Regionalnym w Kutnie oraz edycję zajęć Uniwersytetu Dziecięcego – rok akademicki 2018/19. Będziemy cyklicznie uczestniczyć w spotkaniach aby poszerzać swoją wiedzę z wielu dziedzin: archeologii, sztuki, historii, etnografii…Na dzisiejszym spotkaniu poznaliśmy instytucję muzeum, a pierwsze zajęcia pozwoliły nam poznać bajecznie kolorowy świat motyli – latających kwiatów. Najbardziej dumni jesteśmy jednak  z Indeksów Muzealnika, które otrzymaliśmy…..ZOSTALIŚMY STUDENTAMI! 1A – indeksy ma!

                                                                                                                                                                                                           Opracowanie:

                                                                                                                                                                                                 E.Rozmarynowicz/J. Traczyk

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *