Zatrzymane w kadrze…..1a weszła w poczet studentów

 

Kto był lub jest studentem

rozumie nasze buzie uśmiechnięte.

Otrzymać indeks w tak młodym wieku

naprawdę zdarza się niewielu…

Bierz więc z nas przykład

drogi przyjacielu!

11.10.18. Ważna data! Dziś bowiem rozpoczęliśmy współpracę z Muzeum Regionalnym w Kutnie oraz edycję zajęć Uniwersytetu Dziecięcego – rok akademicki 2018/19. Będziemy cyklicznie uczestniczyć w spotkaniach aby poszerzać swoją wiedzę z wielu dziedzin: archeologii, sztuki, historii, etnografii…Na dzisiejszym spotkaniu poznaliśmy instytucję muzeum, a pierwsze zajęcia pozwoliły nam poznać bajecznie kolorowy świat motyli – latających kwiatów. Najbardziej dumni jesteśmy jednak  z Indeksów Muzealnika, które otrzymaliśmy…..ZOSTALIŚMY STUDENTAMI! 1A – indeksy ma!

                                                                                                                                                                                                           Opracowanie:

                                                                                                                                                                                                 E.Rozmarynowicz/J. Traczyk

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przyjście na świat dziecka powinno wiązać się z ogromną radością, jednak narodziny Amelki przyniosły też ze sobą ogromny strach o jej życie. Trzymaliśmy w ramionach maleńką istotkę, ze świadomością, że w jej głowie kryje się guz mózgu... Szczęście pojawiło się wtedy, kiedy guz został usunięty, ale pozostawił po sobie ślad, który próbujemy zamazać do dziś. To porażenie spastyczne nóg, które sprawia ból nie tylko fizyczny, ale też psychiczny. Po konsultacji u ortopedy wiemy, że konieczna jest operacja, która ulży Amelce. Jej koszt jest dla nas naprawdę duży, a czas mamy jedynie do 5 lutego! To wtedy ma zostać przeprowadzona operacja, która może raz na zawsze pomóc rozprawić się z bolesną przeszłością! Prosimy, pomóż, już dłużej czekać nie możemy...Zwracam się z  ogromną prośbą do Państwa o wsparcie finansowe na rzecz operacji córki Amelki Śniecikowskiej. Z dniem 14.01.2019 roku otrzymaliśmy  diagnozę, że jest szansa, aby pomoc Amelce poruszać się lepiej.

POMÓŻMY NASZEJ UCZENNICY KOLEŻANCE

LICZY SIĘ KAŻDA ZŁOTÓWKA