“Takie życie, to rozumiem”

“Takie życie, to rozumiem” – tak skomentował ogół atrakcji jeden z uczestników wycieczki rekreacyjno – dydaktycznej, jaką odbyły w ubiegłym tygodniu dwie klasy: IVd i IVe.

Obie grupy, kolejno we wtorek i czwartek, udały się autokarem do Nieborowa do Gospodarstwa Agroturystycznego Stajnia “U kowala”. Spotkało ich tam szereg przygód, w tym jazda na koniach i ich karmienie, strzelanie z łuku, przejazdy wozem traperskim i inne atrakcje na świeżym powietrzu. Uczniowie mogli korzystać z różnych urządzeń rekreacyjnych na placu zabaw, m.in.: trampoliny, zjeżdżalni, huśtawek, wyciągu linowego.  Nie obyło się również bez lekcji na orientację w terenie. Całość zakończyło ognisko z kiełbaskami i herbatą. Aaa, i najważniejsza sprawa: pogoda i humory były fantastyczne 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *