Nie tylko lekturami czytelnik żyje, czyli nowe książki w bibliotece szkolnej

Znowu byłyśmy na zakupach. Po uwzględnieniu próśb i sugestii naszych wspaniałych czytelników, zakupiłyśmy do biblioteki trochę książek. Tym razem postanowiłyśmy zadbać przede wszystkim o naszych najstarszych uczniów. Wśród nowości bibliotecznych znajdują się pozycje literatury polskiej (J.Jagiełło, K.Szymeczko, B.Kosmowska, Z.Orlińska, M.Szczygielski) i zagranicznej (R.Riggs, K.Morgan, J.K.Rowling, H.Black). Mamy nadzieję, iż nasi uczniowie znajdą trochę czasu na dobrą literaturę.

Zapraszamy do biblioteki szkolnej

Wasze bibliotekarki