“JESIEŃ WOKÓŁ NAS – NAJPIĘKNIEJSZY BUKIET JESIENNY”

W dniu 15 października odbył się konkurs na najpiękniejszy bukiet jesienny. Organizatorem konkursu była p. Agnieszka Więckowska we współpracy z p. Emilią Trusińską. Prace uczniów można było podziwiać na holu głównym szkoły. Jury wybrało trzy bukiety a ich wykonawcom przyznano następujące miejsca:

I miejsce –  Patryk Żakieta z 6c

II miejsce – Kamila Stańdo oraz Marta Janik z 5b

III miejsce – Lena Pietrzak z 4d

Wyróżnienie – Gabriela Berczyńska z 1a

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów. Pozostałym uczestnikom dziękujemy za udział w konkursie oraz piękne bukiety.

Opracowanie:

Agnieszka Więckowksa /Emilia Trusińska