“JESIEŃ WOKÓŁ NAS – NAJPIĘKNIEJSZY BUKIET JESIENNY”

          W dniu 15 października odbył się konkurs na najpiękniejszy bukiet jesienny. Organizatorem konkursu była p. Agnieszka Więckowska we współpracy z p. Emilią Trusińską. Prace uczniów można było podziwiać na holu głównym szkoły. Jury wybrało trzy bukiety a ich wykonawcom przyznano następujące miejsca:

I miejsce –  Patryk Żakieta z 6c

II miejsce – Kamila Stańdo oraz Marta Janik z 5b

III miejsce – Lena Pietrzak z 4d

Wyróżnienie – Gabriela Berczyńska z 1a

         Zwycięzcom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów. Pozostałym uczestnikom dziękujemy za udział w konkursie oraz piękne bukiety.

                                                                                        Opracowanie:

                                                       Agnieszka Więckowksa /Emilia Trusińska

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przyjście na świat dziecka powinno wiązać się z ogromną radością, jednak narodziny Amelki przyniosły też ze sobą ogromny strach o jej życie. Trzymaliśmy w ramionach maleńką istotkę, ze świadomością, że w jej głowie kryje się guz mózgu... Szczęście pojawiło się wtedy, kiedy guz został usunięty, ale pozostawił po sobie ślad, który próbujemy zamazać do dziś. To porażenie spastyczne nóg, które sprawia ból nie tylko fizyczny, ale też psychiczny. Po konsultacji u ortopedy wiemy, że konieczna jest operacja, która ulży Amelce. Jej koszt jest dla nas naprawdę duży, a czas mamy jedynie do 5 lutego! To wtedy ma zostać przeprowadzona operacja, która może raz na zawsze pomóc rozprawić się z bolesną przeszłością! Prosimy, pomóż, już dłużej czekać nie możemy...Zwracam się z  ogromną prośbą do Państwa o wsparcie finansowe na rzecz operacji córki Amelki Śniecikowskiej. Z dniem 14.01.2019 roku otrzymaliśmy  diagnozę, że jest szansa, aby pomoc Amelce poruszać się lepiej.

POMÓŻMY NASZEJ UCZENNICY KOLEŻANCE

LICZY SIĘ KAŻDA ZŁOTÓWKA