Uczniowie klasy 5B na przedstawieniu teatralnym pt. „Kopciuszek”

 

               W dniu 16 października uczniowie klasy 5B pod opieką   wychowawców klasy p. Wiolety Włodarczyk, p. Magdaleny Szałkowskiej oraz mamą jednego z uczniów p. Agnieszki Żak, udali się  wizytą do Teatru Dramatycznego im. Jerzego Szaniawskiego w Płocku na spektakl pt. „Kopciuszek”. Po dotarciu na miejsce, nie mogliśmy  się doczekać rozpoczęcia przedstawienia. Gdy zajęliśmy miejsca w wygodnych fotelach z niecierpliwością oczekiwaliśmy na rozpoczęcie przedstawienia. Podczas oglądania „Kopciuszka”,  mogliśmy zachwycać się niesamowitą  i pełną oddania grą aktorów, niezwykłymi kostiumami z tamtej epoki i scenografią dopełniającą całe przedstawienie.  Niesamowita gra aktorów i odgrywane przez nich role wzbudziły w nas wiele emocji i sprawiły, mnóstwo  radości i  uśmiechy. Na koniec wspólnie z innymi widzami nagrodziliśmy wszystkich bohaterów  gromkimi brawami. 

                       Na zakończenie  dzisiejszej wycieczki, korzystając z pięknej, słonecznej, październikowej pogody,  wszyscy udaliśmy się nad brzeg Wisły. Wspólny spacer brzegiem rzeki umożliwił nam podziwianie pięknej panoramy Płocka. Zabawy i rozmowy na świeżym powietrzu, nie miały    końca.  Jednak czas upływał nieubłaganie więc musieliśmy wracać.  Wszyscy w dobrych humorach z mnóstwem energii,  szczęśliwie dotarliśmy do szkoły.   

Opracowała: Magdalena Szałkowska / Wioleta Włodarczyk

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *