Uczniowie klasy 5B na przedstawieniu teatralnym pt. „Kopciuszek”

 

               W dniu 16 października uczniowie klasy 5B pod opieką   wychowawców klasy p. Wiolety Włodarczyk, p. Magdaleny Szałkowskiej oraz mamą jednego z uczniów p. Agnieszki Żak, udali się  wizytą do Teatru Dramatycznego im. Jerzego Szaniawskiego w Płocku na spektakl pt. „Kopciuszek”. Po dotarciu na miejsce, nie mogliśmy  się doczekać rozpoczęcia przedstawienia. Gdy zajęliśmy miejsca w wygodnych fotelach z niecierpliwością oczekiwaliśmy na rozpoczęcie przedstawienia. Podczas oglądania „Kopciuszka”,  mogliśmy zachwycać się niesamowitą  i pełną oddania grą aktorów, niezwykłymi kostiumami z tamtej epoki i scenografią dopełniającą całe przedstawienie.  Niesamowita gra aktorów i odgrywane przez nich role wzbudziły w nas wiele emocji i sprawiły, mnóstwo  radości i  uśmiechy. Na koniec wspólnie z innymi widzami nagrodziliśmy wszystkich bohaterów  gromkimi brawami. 

                       Na zakończenie  dzisiejszej wycieczki, korzystając z pięknej, słonecznej, październikowej pogody,  wszyscy udaliśmy się nad brzeg Wisły. Wspólny spacer brzegiem rzeki umożliwił nam podziwianie pięknej panoramy Płocka. Zabawy i rozmowy na świeżym powietrzu, nie miały    końca.  Jednak czas upływał nieubłaganie więc musieliśmy wracać.  Wszyscy w dobrych humorach z mnóstwem energii,  szczęśliwie dotarliśmy do szkoły.   

Opracowała: Magdalena Szałkowska / Wioleta Włodarczyk

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przyjście na świat dziecka powinno wiązać się z ogromną radością, jednak narodziny Amelki przyniosły też ze sobą ogromny strach o jej życie. Trzymaliśmy w ramionach maleńką istotkę, ze świadomością, że w jej głowie kryje się guz mózgu... Szczęście pojawiło się wtedy, kiedy guz został usunięty, ale pozostawił po sobie ślad, który próbujemy zamazać do dziś. To porażenie spastyczne nóg, które sprawia ból nie tylko fizyczny, ale też psychiczny. Po konsultacji u ortopedy wiemy, że konieczna jest operacja, która ulży Amelce. Jej koszt jest dla nas naprawdę duży, a czas mamy jedynie do 5 lutego! To wtedy ma zostać przeprowadzona operacja, która może raz na zawsze pomóc rozprawić się z bolesną przeszłością! Prosimy, pomóż, już dłużej czekać nie możemy...Zwracam się z  ogromną prośbą do Państwa o wsparcie finansowe na rzecz operacji córki Amelki Śniecikowskiej. Z dniem 14.01.2019 roku otrzymaliśmy  diagnozę, że jest szansa, aby pomoc Amelce poruszać się lepiej.

POMÓŻMY NASZEJ UCZENNICY KOLEŻANCE

LICZY SIĘ KAŻDA ZŁOTÓWKA