„Zdrowo jem, więcej wiem”

12 października 2018 r. w klasie II A Szkoły Podstawowej nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Kutnie odbyła się miła uroczystość. Pani wicedyrektor Violetta Wojciechowska wręczyła uczniom dyplomy i upominki za zajęcie
III miejsca w etapie wiosna w VIII edycji ogólnopolskiego projektu edukacyjnego „Zdrowo jem, więcej wiem”. Zostały odczytane listy gratulacyjne dla zespołu „Warzywożercy” od Fundacji BOŚ – organizatora projektu oraz  Małżonki Prezydenta RP pani Agaty Kornhauser – Dudy, która objęła honorowy patronat projektu. Przez cały rok szkolny w projekcie rywalizowało 1,5 tysiąca zespołów konkursowych z całej Polski. Spośród nich wyłoniono 32 najlepsze. Jednym z nich jesteśmy MY. Wierzymy, że zdobyta wiedza i zdrowe nawyki pozostaną z dziećmi na całe życie.

Barbara Wódka

Jadwiga Rojewska

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *