„Zdrowo jem, więcej wiem”

12 października 2018 r. w klasie II A Szkoły Podstawowej nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Kutnie odbyła się miła uroczystość. Pani wicedyrektor Violetta Wojciechowska wręczyła uczniom dyplomy i upominki za zajęcie
III miejsca w etapie wiosna w VIII edycji ogólnopolskiego projektu edukacyjnego „Zdrowo jem, więcej wiem”. Zostały odczytane listy gratulacyjne dla zespołu „Warzywożercy” od Fundacji BOŚ – organizatora projektu oraz  Małżonki Prezydenta RP pani Agaty Kornhauser – Dudy, która objęła honorowy patronat projektu. Przez cały rok szkolny w projekcie rywalizowało 1,5 tysiąca zespołów konkursowych z całej Polski. Spośród nich wyłoniono 32 najlepsze. Jednym z nich jesteśmy MY. Wierzymy, że zdobyta wiedza i zdrowe nawyki pozostaną z dziećmi na całe życie.

Barbara Wódka

Jadwiga Rojewska

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przyjście na świat dziecka powinno wiązać się z ogromną radością, jednak narodziny Amelki przyniosły też ze sobą ogromny strach o jej życie. Trzymaliśmy w ramionach maleńką istotkę, ze świadomością, że w jej głowie kryje się guz mózgu... Szczęście pojawiło się wtedy, kiedy guz został usunięty, ale pozostawił po sobie ślad, który próbujemy zamazać do dziś. To porażenie spastyczne nóg, które sprawia ból nie tylko fizyczny, ale też psychiczny. Po konsultacji u ortopedy wiemy, że konieczna jest operacja, która ulży Amelce. Jej koszt jest dla nas naprawdę duży, a czas mamy jedynie do 5 lutego! To wtedy ma zostać przeprowadzona operacja, która może raz na zawsze pomóc rozprawić się z bolesną przeszłością! Prosimy, pomóż, już dłużej czekać nie możemy...Zwracam się z  ogromną prośbą do Państwa o wsparcie finansowe na rzecz operacji córki Amelki Śniecikowskiej. Z dniem 14.01.2019 roku otrzymaliśmy  diagnozę, że jest szansa, aby pomoc Amelce poruszać się lepiej.

POMÓŻMY NASZEJ UCZENNICY KOLEŻANCE

LICZY SIĘ KAŻDA ZŁOTÓWKA