„”Wesołe Smerfy”, wraz z innymi zuchami z terenu Kutna, brali udział w grze terenowej

06.10.2018r uczniowie klasy II A ze Szkoły Podstawowej nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Kutnie tworzący gromadę zuchową „Wesołe Smerfy”, wraz z innymi zuchami z terenu Kutna, brali udział w grze terenowej. Dzieci miały do pokonania sześć punktów – zadań, na których zapoznawały się tradycjami oraz cechami charakterystycznymi poszczególnych kontynentów. Wzbogacały również swoją wiedzę na temat ich fauny i flory.  Zabawa odbyła się w parku Traugutta.  Piękna, słoneczna, jesienna aura, zachęcała do pobytu na świeżym powietrzu. Po zakończonej zabawie wszyscy uczestnicy otrzymali słodki poczęstunek oraz zdobyli sprawność zuchową.

Jadwiga Rojewska

Barbara Wódka