„”Wesołe Smerfy”, wraz z innymi zuchami z terenu Kutna, brali udział w grze terenowej

06.10.2018r uczniowie klasy II A ze Szkoły Podstawowej nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Kutnie tworzący gromadę zuchową „Wesołe Smerfy”, wraz z innymi zuchami z terenu Kutna, brali udział w grze terenowej. Dzieci miały do pokonania sześć punktów – zadań, na których zapoznawały się tradycjami oraz cechami charakterystycznymi poszczególnych kontynentów. Wzbogacały również swoją wiedzę na temat ich fauny i flory.  Zabawa odbyła się w parku Traugutta.  Piękna, słoneczna, jesienna aura, zachęcała do pobytu na świeżym powietrzu. Po zakończonej zabawie wszyscy uczestnicy otrzymali słodki poczęstunek oraz zdobyli sprawność zuchową.

Jadwiga Rojewska

Barbara Wódka

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *