„Odkrywaj i poznawaj świat z Wyspą Młodych  Kolumbów”

        W dniu 16 października,  w naszej szkole odbyły się warsztaty kreatywno-edukacyjne, pod hasłem „Odkrywaj i poznawaj świat z Wyspą Młodych  Kolumbów”. Dzięki doświadczeniom znaleźliśmy się w Lodowej Krainie.  Bohaterem spotkania był ciekły azot,  który zamienił różę i mandarynkę w szkło, a  bananem mogliśmy wbić gwóźdź. Uczniowie II c w tym dniu obchodzili Dzień Chłopca  i pani poczęstowała  ich znikającymi lodami waniliowymi oraz udekorowała ich koronami z piany. Wszyscy uczniowie, nawet ci najbardziej „ aktywni” zastanowili się nad tymi doświadczeniami.  Ziarenko wiedzy zostało zasiane !!!

Opracowała; Agnieszka Kaźmierczak

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przyjście na świat dziecka powinno wiązać się z ogromną radością, jednak narodziny Amelki przyniosły też ze sobą ogromny strach o jej życie. Trzymaliśmy w ramionach maleńką istotkę, ze świadomością, że w jej głowie kryje się guz mózgu... Szczęście pojawiło się wtedy, kiedy guz został usunięty, ale pozostawił po sobie ślad, który próbujemy zamazać do dziś. To porażenie spastyczne nóg, które sprawia ból nie tylko fizyczny, ale też psychiczny. Po konsultacji u ortopedy wiemy, że konieczna jest operacja, która ulży Amelce. Jej koszt jest dla nas naprawdę duży, a czas mamy jedynie do 5 lutego! To wtedy ma zostać przeprowadzona operacja, która może raz na zawsze pomóc rozprawić się z bolesną przeszłością! Prosimy, pomóż, już dłużej czekać nie możemy...Zwracam się z  ogromną prośbą do Państwa o wsparcie finansowe na rzecz operacji córki Amelki Śniecikowskiej. Z dniem 14.01.2019 roku otrzymaliśmy  diagnozę, że jest szansa, aby pomoc Amelce poruszać się lepiej.

POMÓŻMY NASZEJ UCZENNICY KOLEŻANCE

LICZY SIĘ KAŻDA ZŁOTÓWKA