„Odkrywaj i poznawaj świat z Wyspą Młodych  Kolumbów”

        W dniu 16 października,  w naszej szkole odbyły się warsztaty kreatywno-edukacyjne, pod hasłem „Odkrywaj i poznawaj świat z Wyspą Młodych  Kolumbów”. Dzięki doświadczeniom znaleźliśmy się w Lodowej Krainie.  Bohaterem spotkania był ciekły azot,  który zamienił różę i mandarynkę w szkło, a  bananem mogliśmy wbić gwóźdź. Uczniowie II c w tym dniu obchodzili Dzień Chłopca  i pani poczęstowała  ich znikającymi lodami waniliowymi oraz udekorowała ich koronami z piany. Wszyscy uczniowie, nawet ci najbardziej „ aktywni” zastanowili się nad tymi doświadczeniami.  Ziarenko wiedzy zostało zasiane !!!

Opracowała; Agnieszka Kaźmierczak

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *