100 – lecie niepodległości Wernisaż plakatów                

Początek roku szkolnego we wszystkich oddziałach upłynął pod znakiem Niepodległej. Zadaniem uczniów bowiem było stworzenie plakatu, który swą tematyką nawiązywałby do rocznicy 100 – lecia odzyskania przez Polskę niepodległości. Zdecydowana większość plakatów powstała w wyniku pracy w grupie. W wielu oddziałach praca planowana była w ramach projektu edukacyjnego. Uczniowie musieli zapoznać się z problematyką odzyskania i obrony przez Polskę niepodległego bytu, dzięki temu hasła: „wolność” i „patriotyzm” nabrały nowego znaczenia.

Wszystkie wspaniałe prace można już podziwiać w holu szkoły (parter).

I.Smolarek

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *