„Daj się wkręcić w odkręcanie” – zbiórka korków.

         Zbierają dzieci z przedszkola, uczniowie w szkołach, znajomi znajomych i przyjaciele przyjaciół.

Zbieranie plastikowych korków to jeden z lepszych programów proekologicznych oraz prospołecznych. Zdejmowanie nakrętek szybko wchodzi w nawyk i łatwo go propagować wśród rodziny czy znajomych.

Samorząd Uczniowski w naszej szkole – jak co roku – również zorganizował zbiórkę plastikowych nakrętek, tym razem pod hasłem: „Daj się wkręcić w odkręcanie!”

         Nakrętki są zbierane w każdy wtorek. Można je dostarczyć do szatni pawilonu I – III, gdzie czekać będzie specjalnie do tego przygotowany pojemnik. Na koniec roku opiekunowie SU: Pan Piotr Gołofit i Pani Dorota Wojciechowska docenią najbardziej zaangażowany w akcję oddział, przyznając tytuł „Najbardziej Odkręconej Klasy”. W celu sprawnego liczenia uprasza się, aby korki były pakowane w foliowe torebki, do których będzie włożona kartka z danymi ucznia.

         Nie bądź obojętny, DAJ SIĘ WKRĘCIĆ W ODKRĘCANIE!

 

 

         Opracowali

Piotr Gołofit i Dorota Wojciechowska.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przyjście na świat dziecka powinno wiązać się z ogromną radością, jednak narodziny Amelki przyniosły też ze sobą ogromny strach o jej życie. Trzymaliśmy w ramionach maleńką istotkę, ze świadomością, że w jej głowie kryje się guz mózgu... Szczęście pojawiło się wtedy, kiedy guz został usunięty, ale pozostawił po sobie ślad, który próbujemy zamazać do dziś. To porażenie spastyczne nóg, które sprawia ból nie tylko fizyczny, ale też psychiczny. Po konsultacji u ortopedy wiemy, że konieczna jest operacja, która ulży Amelce. Jej koszt jest dla nas naprawdę duży, a czas mamy jedynie do 5 lutego! To wtedy ma zostać przeprowadzona operacja, która może raz na zawsze pomóc rozprawić się z bolesną przeszłością! Prosimy, pomóż, już dłużej czekać nie możemy...Zwracam się z  ogromną prośbą do Państwa o wsparcie finansowe na rzecz operacji córki Amelki Śniecikowskiej. Z dniem 14.01.2019 roku otrzymaliśmy  diagnozę, że jest szansa, aby pomoc Amelce poruszać się lepiej.

POMÓŻMY NASZEJ UCZENNICY KOLEŻANCE

LICZY SIĘ KAŻDA ZŁOTÓWKA