„Daj się wkręcić w odkręcanie” – zbiórka korków.

Zbierają dzieci z przedszkola, uczniowie w szkołach, znajomi znajomych i przyjaciele przyjaciół.

Zbieranie plastikowych korków to jeden z lepszych programów proekologicznych oraz prospołecznych. Zdejmowanie nakrętek szybko wchodzi w nawyk i łatwo go propagować wśród rodziny czy znajomych.

Samorząd Uczniowski w naszej szkole – jak co roku – również zorganizował zbiórkę plastikowych nakrętek, tym razem pod hasłem: „Daj się wkręcić w odkręcanie!”

Nakrętki są zbierane w każdy wtorek. Można je dostarczyć do szatni pawilonu I – III, gdzie czekać będzie specjalnie do tego przygotowany pojemnik. Na koniec roku opiekunowie SU: Pan Piotr Gołofit i Pani Dorota Wojciechowska docenią najbardziej zaangażowany w akcję oddział, przyznając tytuł „Najbardziej Odkręconej Klasy”. W celu sprawnego liczenia uprasza się, aby korki były pakowane w foliowe torebki, do których będzie włożona kartka z danymi ucznia.

Nie bądź obojętny, DAJ SIĘ WKRĘCIĆ W ODKRĘCANIE!

Opracowali

Piotr Gołofit i Dorota Wojciechowska.