SZTAFETOWE BIEGI PRZEŁAJOWE

19  października  uczniowie  kutnowskiej  „jedynki” brali  udział  w Półfinale  Wojewódzkim Igrzysk Dzieci i Młodzieży Szkół Podstawowych w sztafetowych biegach przełajowych dziewcząt i chłopców w Rawie Mazowieckiej.

Szkołę reprezentowały: Kowalska Martyna, Kubicka Alicja, Michalak Kinga, Olejnik Zuzanna, Rączka Nikola, Rączka Wiktoria, Rojewska Natalia, Tomasik Oliwia zajmując V miejsce.

Szkołę reprezentowali: Anioł Adrian, Borowicz Jakub, Gryglak Wiktor, Jagiełło Piotr, Kacalak Jakub, Łykowski Marcin, Pasikowski Konrad, Tomczak Bartłomiej zajmując VIII miejsce.

Opiekunowie:

Paulina Sądej