Ogólnopolska Szkółka Tańca i Dobrych Manier

 

 

25.10. br. najmłodszych uczniów  naszej szkoły  odwiedziło trio z Centrum Tańca Wasilewski – Felska, które zajmuje się propagowaniem tańca jako formy kształtującej kulturę osobistą.  Animatorki swymi tańcami od razu poderwały dzieci do wspólnej zabawy ucząc zasad dobrego zachowania, które w dorosłym życiu owocują kulturą bycia i umiejętnością zachowania się w każdej sytuacji. Zajęcia na pewno rozbudziły w dzieciach poczucie koleżeństwa i umiejętność pracy w grupie, co przecież jest tak ważne w życiu codziennym. Na pamiątkę spotkania i w ramach podziękowania za mile spędzony czas wszyscy otrzymali ,,uśmiechnięte buźki,,.

                                                                                                                                          Opracowanie: E. Rozmarynowicz/J. Traczyk

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *