Ogólnopolski Tydzień Kariery…

Ogólnopolski Tydzień Kariery……….

            W dniach 15 – 21 października 2018r. odbył się Ogólnopolski Tydzień Kariery pod hasłem “Bądź architektem swojego szczęścia”.  My też włączyliśmy się w jego obchody. Chętni uczniowie klas I – VIII uczęszczający na świetlicę szkolną wzięli udział w konkursie plastycznym „Mój wymarzony zawód” . Uczniowie biorący udział w konkursie otrzymali dyplomy i upominki.

            Uczniowie klasy III  wzięli udział w zajęciach warsztatowych na temat: Świat zawodów – gry i zabawy prowadzonych przez psychologa/doradcę zawodowego z Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej w Kutnie.

            Uczniowie klas VII brali udział w zajęciach przygotowanych przez zaproszonego gościa – doradcę zawodowego z Młodzieżowego Centrum Kariery w Kutnie  na temat: Czym jest rynek pracy i pracodawca.

M.Jaszczak, D. Wojciechowska

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *