Historia Kutna – spotkanie  klasy 5b z pracownikiem Muzeum Regionalnego w Kutnie p. Sylwią Stasiak

                W dniu 27 października klasa 5b gościła pracownika Muzeum Regionalnego w Kutnie p. Sylwię Stasiak.

               Spotkanie dotyczyło historii naszego miasta. Ciekawa prezentacja multimedialna przybliżyła nam dawny obraz Kutna. Wiele obrazów z dawnego miasta, dziś wygląda zupełnie inaczej. Mogliśmy zobaczyć i poznać historię  wielu budynków, ulic minionego Kutna.  Pani Sylwia Stasiak przekazała nam wiele informacji i ciekawostek dotyczących, ważnych  wydarzeń                              i osobistości związanych z  historią  Kutna.         

              Wspólne spotkanie było dla nas, niezwykłą lekcją historii, która na długo pozostanie w naszej pamięci.

Opracowała:

Magdalena Szałkowska

Wioleta Włodarczyk

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *