Czytanie ze Słodziakami

Zakończył się konkurs edukacyjny „Szkolne Przygody Gangu Słodziaków”, w którym brali udział uczniowie klasy Ia. Pierwszoklasiści poznawali różne zdarzenia z życia bohaterów podczas zajęć czytelniczych w bibliotece szkolnej. Warunkiem udziału w konkursie było wykonanie pracy plastycznej przedstawiającej nowe przygody bohaterów książki Renaty Piątkowskiej „Co się stanie na leśnej polanie, czyli wesołe przygody Gangu Słodziaków”. Wystawę prac konkursowych uczniów można oglądać obok biblioteki.

Wszyscy wykonawcy prac zostali nagrodzeni. Szczególne wyróżnienia otrzymali: Mateusz Grudziński, Filip Maciaszek, Jakub Janczak, Zofia Szczepańsks, Błażej Koralewski.

Nagrody pocieszenia zdobyli: Oliwier Wenerski, Amelia Kwiatkowska, Jakub Budner, Piotr Jaworowski,Miłosz Lemański, Domiknika Tkacz, Wiktoria Stańdo.

Opracowała:M.Lubasińska

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *