Jesień w lesie

W dniach 17 – 18 października 2018 r. odbył się szkolny konkurs origami pod tytułem „Jesień  w lesie”. Dzieci z klas I – III pod kierunkiem pani Barbary Wódki i Marleny Bajdy składały obrazki z papierowych kół. Poprzez udział w konkursie dzieci  rozwinęły swoje zainteresowania, utrwaliły wiedzę na temat charakterystycznych cech jesieni oraz roślin i zwierząt występujących w lesie. Uczestnicy konkursu wykazali się pomysłowością i kreatywnością, wykonali  ciekawe, oryginalne  i estetyczne prace. I miejsce zajęła Anna Langiewicz z kl. II A, II miejsce –Gabrysia Lubowiecka   z kl. IIb , III miejsce Zuzanna Koralewska z kl. III A. Wyróżnienia otrzymali również: Oliwia Sobczak z kl. IId, Kornelia Leśniewska z kl. IIa, Adam Wróblewski z kl. IIIa i Nikola Darmasik  z kl. IIIa.  Podsumowanie konkursu, wręczenie dyplomów oraz drobnych upominków odbyło się w dniu 24 października, który jest Światowym Dniem Origami.

Barbara Wódka

Marlena Bajda

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przyjście na świat dziecka powinno wiązać się z ogromną radością, jednak narodziny Amelki przyniosły też ze sobą ogromny strach o jej życie. Trzymaliśmy w ramionach maleńką istotkę, ze świadomością, że w jej głowie kryje się guz mózgu... Szczęście pojawiło się wtedy, kiedy guz został usunięty, ale pozostawił po sobie ślad, który próbujemy zamazać do dziś. To porażenie spastyczne nóg, które sprawia ból nie tylko fizyczny, ale też psychiczny. Po konsultacji u ortopedy wiemy, że konieczna jest operacja, która ulży Amelce. Jej koszt jest dla nas naprawdę duży, a czas mamy jedynie do 5 lutego! To wtedy ma zostać przeprowadzona operacja, która może raz na zawsze pomóc rozprawić się z bolesną przeszłością! Prosimy, pomóż, już dłużej czekać nie możemy...Zwracam się z  ogromną prośbą do Państwa o wsparcie finansowe na rzecz operacji córki Amelki Śniecikowskiej. Z dniem 14.01.2019 roku otrzymaliśmy  diagnozę, że jest szansa, aby pomoc Amelce poruszać się lepiej.

POMÓŻMY NASZEJ UCZENNICY KOLEŻANCE

LICZY SIĘ KAŻDA ZŁOTÓWKA