Jesień w lesie

W dniach 17 – 18 października 2018 r. odbył się szkolny konkurs origami pod tytułem „Jesień  w lesie”. Dzieci z klas I – III pod kierunkiem pani Barbary Wódki i Marleny Bajdy składały obrazki z papierowych kół. Poprzez udział w konkursie dzieci  rozwinęły swoje zainteresowania, utrwaliły wiedzę na temat charakterystycznych cech jesieni oraz roślin i zwierząt występujących w lesie. Uczestnicy konkursu wykazali się pomysłowością i kreatywnością, wykonali  ciekawe, oryginalne  i estetyczne prace. I miejsce zajęła Anna Langiewicz z kl. II A, II miejsce –Gabrysia Lubowiecka   z kl. IIb , III miejsce Zuzanna Koralewska z kl. III A. Wyróżnienia otrzymali również: Oliwia Sobczak z kl. IId, Kornelia Leśniewska z kl. IIa, Adam Wróblewski z kl. IIIa i Nikola Darmasik  z kl. IIIa.  Podsumowanie konkursu, wręczenie dyplomów oraz drobnych upominków odbyło się w dniu 24 października, który jest Światowym Dniem Origami.

Barbara Wódka

Marlena Bajda

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *