Policyjna Akademia Bezpieczeństwa

30 października 2018 roku w SP 9 odbył się powiatowy konkurs “Policyjnej Akademii Bezpieczeństwa”. Reprezentacja naszej szkoły wyłoniona spośród uczniów klas drugich i przygotowana przez nauczycieli w składzie:Iwona Krawczyk,Jolanta Kruszewska i Katarzyna Chybińska zdobyła pierwsze miejsce.
Rywalizacja obejmowała wiedzę z zakresu bezpieczeństwa oraz test sprawnościowy. Zwycięzcy z naszej szkoły,Wiktoria Śtefan z II e i Filip Florczak z II b będą reprezentować powiat kutnowski w konkursie wojewódzkim,który odbędzie się 16 listopada , w Hali MOSiR , w Łodzi. Życzymy naszym laureatom osiągnięcia takiego sukcesu,jak na szczebli powiatowym.

Jolanta Kruszewska,Katarzyna Chybińska

Przyjście na świat dziecka powinno wiązać się z ogromną radością, jednak narodziny Amelki przyniosły też ze sobą ogromny strach o jej życie. Trzymaliśmy w ramionach maleńką istotkę, ze świadomością, że w jej głowie kryje się guz mózgu... Szczęście pojawiło się wtedy, kiedy guz został usunięty, ale pozostawił po sobie ślad, który próbujemy zamazać do dziś. To porażenie spastyczne nóg, które sprawia ból nie tylko fizyczny, ale też psychiczny. Po konsultacji u ortopedy wiemy, że konieczna jest operacja, która ulży Amelce. Jej koszt jest dla nas naprawdę duży, a czas mamy jedynie do 5 lutego! To wtedy ma zostać przeprowadzona operacja, która może raz na zawsze pomóc rozprawić się z bolesną przeszłością! Prosimy, pomóż, już dłużej czekać nie możemy...Zwracam się z  ogromną prośbą do Państwa o wsparcie finansowe na rzecz operacji córki Amelki Śniecikowskiej. Z dniem 14.01.2019 roku otrzymaliśmy  diagnozę, że jest szansa, aby pomoc Amelce poruszać się lepiej.

POMÓŻMY NASZEJ UCZENNICY KOLEŻANCE

LICZY SIĘ KAŻDA ZŁOTÓWKA