Policyjna Akademia Bezpieczeństwa

30 października 2018 roku w SP 9 odbył się powiatowy konkurs “Policyjnej Akademii Bezpieczeństwa”. Reprezentacja naszej szkoły wyłoniona spośród uczniów klas drugich i przygotowana przez nauczycieli w składzie:Iwona Krawczyk,Jolanta Kruszewska i Katarzyna Chybińska zdobyła pierwsze miejsce.
Rywalizacja obejmowała wiedzę z zakresu bezpieczeństwa oraz test sprawnościowy. Zwycięzcy z naszej szkoły,Wiktoria Śtefan z II e i Filip Florczak z II b będą reprezentować powiat kutnowski w konkursie wojewódzkim,który odbędzie się 16 listopada , w Hali MOSiR , w Łodzi. Życzymy naszym laureatom osiągnięcia takiego sukcesu,jak na szczebli powiatowym.

Jolanta Kruszewska,Katarzyna Chybińska

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *