Ślubowanie Klas Pierwszych

ŚLUBOWANIE KLAS PIERWSZYCH

„ŚLUBUJĘ BYĆ DOBRYM POLAKIEM, DBAĆ O DOBRE IMIĘ

SWOJEJ KLASY I SZKOŁY.

BĘDĘ UCZYĆ SIĘ W SZKOLE  JAK KOCHAĆ OJCZYZNĘ,

JAK DLA NIEJ PRACOWAĆ KIEDY UROSNĘ!

BĘDĘ SIĘ STARAĆ BYĆ DOBRYM KOLEGĄ,

SWYM ZACHOWANIEM I NAUKĄ SPRAWIAĆ RADOŚĆ

RODZICOM I NAUCZYCIELOM!”

Ślubowanie uczniów klas pierwszych to bardzo ważna uroczystość w naszym szkolnym kalendarzu. To wydarzenie miało miejsce  31 października 2018r. Tradycyjnie, jak co roku dzieci ślubowały na sztandar szkoły i zostały pasowane na uczniów Szkoły Podstawowej nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Kutnie przez zaproszonych gości. Podczas uroczystości pierwszoklasiści zaprezentowali swoje umiejętności w przygotowanym programie artystycznym. Występy dzieci spotkały się z bardzo ciepłym przyjęciem. Po części oficjalnej dzieci otrzymały dyplomy pasowania na ucznia oraz upominki przygotowane przez Prezydium Rady Rodziców i Urząd Miasta. Miłym akcentem było wspólne zdjęcie z wiceprezydentem miasta Kutno.

Drodzy Pierwszoklasiści! Życzymy Wam wielu sukcesów w nauce i powodów do radości!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przyjście na świat dziecka powinno wiązać się z ogromną radością, jednak narodziny Amelki przyniosły też ze sobą ogromny strach o jej życie. Trzymaliśmy w ramionach maleńką istotkę, ze świadomością, że w jej głowie kryje się guz mózgu... Szczęście pojawiło się wtedy, kiedy guz został usunięty, ale pozostawił po sobie ślad, który próbujemy zamazać do dziś. To porażenie spastyczne nóg, które sprawia ból nie tylko fizyczny, ale też psychiczny. Po konsultacji u ortopedy wiemy, że konieczna jest operacja, która ulży Amelce. Jej koszt jest dla nas naprawdę duży, a czas mamy jedynie do 5 lutego! To wtedy ma zostać przeprowadzona operacja, która może raz na zawsze pomóc rozprawić się z bolesną przeszłością! Prosimy, pomóż, już dłużej czekać nie możemy...Zwracam się z  ogromną prośbą do Państwa o wsparcie finansowe na rzecz operacji córki Amelki Śniecikowskiej. Z dniem 14.01.2019 roku otrzymaliśmy  diagnozę, że jest szansa, aby pomoc Amelce poruszać się lepiej.

POMÓŻMY NASZEJ UCZENNICY KOLEŻANCE

LICZY SIĘ KAŻDA ZŁOTÓWKA