Ślubowanie Klas Pierwszych

ŚLUBOWANIE KLAS PIERWSZYCH

„ŚLUBUJĘ BYĆ DOBRYM POLAKIEM, DBAĆ O DOBRE IMIĘ

SWOJEJ KLASY I SZKOŁY.

BĘDĘ UCZYĆ SIĘ W SZKOLE  JAK KOCHAĆ OJCZYZNĘ,

JAK DLA NIEJ PRACOWAĆ KIEDY UROSNĘ!

BĘDĘ SIĘ STARAĆ BYĆ DOBRYM KOLEGĄ,

SWYM ZACHOWANIEM I NAUKĄ SPRAWIAĆ RADOŚĆ

RODZICOM I NAUCZYCIELOM!”

Ślubowanie uczniów klas pierwszych to bardzo ważna uroczystość w naszym szkolnym kalendarzu. To wydarzenie miało miejsce  31 października 2018r. Tradycyjnie, jak co roku dzieci ślubowały na sztandar szkoły i zostały pasowane na uczniów Szkoły Podstawowej nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Kutnie przez zaproszonych gości. Podczas uroczystości pierwszoklasiści zaprezentowali swoje umiejętności w przygotowanym programie artystycznym. Występy dzieci spotkały się z bardzo ciepłym przyjęciem. Po części oficjalnej dzieci otrzymały dyplomy pasowania na ucznia oraz upominki przygotowane przez Prezydium Rady Rodziców i Urząd Miasta. Miłym akcentem było wspólne zdjęcie z wiceprezydentem miasta Kutno.

Drodzy Pierwszoklasiści! Życzymy Wam wielu sukcesów w nauce i powodów do radości!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *