Świetlica dla Niepodległej

W dniu 7 listopada w świetlicy szkolnej uczniowie mieli małą lekcje historii i patriotyzmu związaną z obchodami odzyskania przez Polskę Niepodległości. Dzieci w grupach  miały za zadanie wykonać krzyżówkę a rozwiązaniem krzyżówki były takie hasła jak: Polska, ojczyzna, niepodległość, wolność. Dzięki pracy w grupie dzieci nauczyły się podejmowania decyzji, wyrażania własnych myśli, słuchając przy tym innych osób w grupie. Za wykonaną pracę były małe upominki.

Opracowała:

Martyna Walczak