„Portret dr. Antoniego Troczewskiego”

7 listopada 2018 roku w Centrum Teatru Muzyki i Tańca w Kutnie został rozstrzygnięty konkurs Muzeum Regionalnego w Kutnie „Portret dr. Antoniego Troczewskigo”. Zadanie polegało na przygotowaniu prezentacji multimedialnej lub filmu (do 10 minut) na temat postaci dr. Antoniego Troczewskiego. Uczniowie naszej szkoły wykazali się nie tylko wiedzą na najwyższym poziomie, ale również doskonałymi umiejętnościami posługiwania się narzędziami technologii informacyjnej.

Nagrodzeni zostali:

W kategorii szkół podstawowych klas 4 – 6, prezentacja multimedialna – praca indywidualna:

– I miejsce – Gabriela Król, 5 h,

– III miejsce – Maja Binduga, 6 d,

– Wyróżnienie – Julia Starybrat, 6 d.

W kategorii szkół podstawowych klas 4 – 6, prezentacja multimedialna – praca zbiorowa:

– II miejsce – Aleksandra Michalska, Nikola Zgórzyńska, 5h.

W kategorii szkół podstawowych klas 4 – 6, film – praca indywidualna:

– I miejsce – Antoni Łuczyński, 6 e (opiekun: A. Łuczyńska).

Wszystkim nagrodzonym ogromnie gratuluję.

Dumny opiekun

I.Smolarek

Źródło zdjęć: O Troczewskim wiedzą wszystko – uczniowie nagrodzeni!, [online], [dostęp: 8 października 2018 r.], dostępny w Internecie: http://kutno.net.pl/artykuly/kultura,o-troczewskim-wiedza-wszystko-uczniowie-nagrodzeni,92723.html?i=11

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Kutno, dnia 17.04.2019r.

 KOMUNIKAT

 

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Kutnie przypomina, że w dniach od 18 kwietnia 2019r. (czwartek) do 23 kwietnia 2019r. (wtorek) trwa wiosenna przerwa świąteczna.

Jest to czas wolny od zajęć dydaktyczno – wychowawczych dla uczniów klas 1 – 8.

W dniach 18, 19 i 23 kwietnia 2019r., szkoła zapewnia zajęcia opiekuńcze w świetlicy szkolnej w godzinach od 6:30 do 16:30.

 

W tych dniach sekretariat szkoły będzie czynny w godz. 8:00-14:00.

Jednocześnie prosimy Państwa, o systematyczne śledzenie komunikatów zamieszczanych na stronie internetowej szkoły, dotyczących zajęć lekcyjnych planowanych po przerwie świątecznej tj. od 24 kwietnia 2019 r.

 

DZIĘKUJĘ