„Portret dr. Antoniego Troczewskiego”

7 listopada 2018 roku w Centrum Teatru Muzyki i Tańca w Kutnie został rozstrzygnięty konkurs Muzeum Regionalnego w Kutnie „Portret dr. Antoniego Troczewskigo”. Zadanie polegało na przygotowaniu prezentacji multimedialnej lub filmu (do 10 minut) na temat postaci dr. Antoniego Troczewskiego. Uczniowie naszej szkoły wykazali się nie tylko wiedzą na najwyższym poziomie, ale również doskonałymi umiejętnościami posługiwania się narzędziami technologii informacyjnej.

Nagrodzeni zostali:

W kategorii szkół podstawowych klas 4 – 6, prezentacja multimedialna – praca indywidualna:

– I miejsce – Gabriela Król, 5 h,

– III miejsce – Maja Binduga, 6 d,

– Wyróżnienie – Julia Starybrat, 6 d.

W kategorii szkół podstawowych klas 4 – 6, prezentacja multimedialna – praca zbiorowa:

– II miejsce – Aleksandra Michalska, Nikola Zgórzyńska, 5h.

W kategorii szkół podstawowych klas 4 – 6, film – praca indywidualna:

– I miejsce – Antoni Łuczyński, 6 e (opiekun: A. Łuczyńska).

Wszystkim nagrodzonym ogromnie gratuluję.

Dumny opiekun

I.Smolarek

Źródło zdjęć: O Troczewskim wiedzą wszystko – uczniowie nagrodzeni!, [online], [dostęp: 8 października 2018 r.], dostępny w Internecie: http://kutno.net.pl/artykuly/kultura,o-troczewskim-wiedza-wszystko-uczniowie-nagrodzeni,92723.html?i=11

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *