IV g w bibliotece.

IVg to klasa pełna zapału, energii i entuzjazmu, który postanowiła spożytkować również podczas comiesięcznych lekcji bibliotecznych w Miejskiej i Powiatowej Bibliotece Publicznej. Razem z prowadzącą, panią Kingą, uczniowie są wprowadzani w sposób ciekawy i oryginalny w świat książki. Dzielą się swoimi doświadczeniami czytelniczymi, poprzez zabawę podejmują nowe wyzwania związane z bohaterami lektur, a jednocześnie uczą się współpracy. “Kto czyta książki, żyje podwójnie..” – mawiał Umberto Eco.

Opracowała: Agnieszka Kolczyńska