Udział w „Policyjnej Akademii Bezpieczeństwa”.

6 listopada reprezentacja naszej szkoły złożona z uczniów: Wiktorii Śtefan 2e i Filipa Florczaka 2b wzięła udział w „Policyjnej Akademii Bezpieczeństwa”.
Komenda Wojewódzka Policji w Łodzi po raz trzynasty zorganizowała finał tego programu prewencyjnego. Konkurs obejmował rywalizację w zakresie sprawności fizycznej oraz wiedzy o bezpieczeństwie. W turnieju uczestniczyły 22 dwuosobowe zespoły uczniów klas drugich z województwa łódzkiego. Konkurs odbywał się w Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji w Łodzi. Podczas zawodów uczniowie wykazali się sprawnością fizyczną pokonując tor przeszkód zbliżony do tego, który pokonują kandydaci do Policji. Rozwiązywali również test 15 pytań, z wiedzy dotyczącej bezpieczeństwa w domu, w szkole i w ruchu ulicznym. W czasie, gdy zawodnicy zmagali się z torem przeszkód, na trybunach rozgrywał się konkurs na najlepiej kibicującą drużynę. Zabawa była pełna emocji . Wiktoria i Filip wywalczyli 10 miejsce, otrzymali atrakcyjne nagrody. Dziękujemy naszej parze zawodników oraz kibicom – uczniom klas 2b i 2e za godne reprezentowanie szkoły i powiatu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *