Byliśmy w Kasprowiczu.

Byliśmy w Kasprowiczu.
W dniu 15.11.2018r grupa uczniów z klas ósmych i siódmych pod opieką nauczyciela biologii p. Anny Jóźwiak, wzięła udział w warsztatach “Spotkania z biologia w Kasprowiczu”. Przeprowadziła je pani dr Anna Wierzbicka z Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu. Na początek uczniowie obejrzeli prezentację multimedialną o kleszczach, a pani doktor w prosty i przystępny sposób opowiedziała o zagrożeniach , jakie niosą te małe pajęczaki i jak się przed nimi bronić. W II części spotkania odbyły się warsztaty w 2 kategoriach wiekowych. Starsi rozwiązywali zadania pisemne, a młodsi wykonywali modele kleszczy. Po ukończonej pracy był czas na pytania i dyskusję. Wyszliśmy z tych warsztatów o wiele mądrzejsi.

opracowała: Anna Jóźwiak

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *