Świetlicowy konkurs plastyczny „Wesołe jeże”

We wtorek 13 listopada w świetlicy Szkoły Podstawowej nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Kutnie został rozstrzygnięty konkurs plastyczny „Wesołe jeże” wykonywany techniką origami. Głównym celem konkursu było zapoznanie dzieci z techniką origami płaskiego z koła oraz kształtowanie właściwego stosunku do zwierząt.  W konkursie brały udział dzieci uczęszczające do świetlicy szkolnej. Zwycięzcy konkursu zostali uhonorowani dyplomami i małymi upominkami.

Wśród laureatów znaleźli się:

I miejsce: Andrysiewicz Maja klasa Ib

II miejsce: Guzowska Izabela klasa Ib

III miejsce: Jagodzińska Gabriela klasa Ib

Wyróżnienie: Langiewicz Anna klasa IIa

Opracowała:

Martyna Walczak

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *