100 lat niepodległości – występy chóru kutnowskich szkół

W ramach obchodów 100-lecia odzyskania niepodległości  uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w koncercie promującym płytę pt. „Mojej Biało-Czerwonej”,  który odbył  się 11 listopada w Kutnowskim Domu Kultury oraz w miejskich uroczystościach  upamiętniających 100  Rocznicę Odzyskania Niepodległości przez Państwo Polskie  na pl.Pilsudskiego. Wspólnie z uczniami innych kutnowskich szkół wykonali najpopularniejsze polskie pieśni patriotyczne i żołnierskie, śpiewane w latach walki o polską niepodległość.

Z naszej szkoły uczestnikami chóru byli następujący uczniowie:

Banasiak Oliwia, Cieślak Natalia, Grzybowska Alicja, Koss Maja, Kowalska Barbara, Kowalska Klaudia, Kruszyński Łukasz, Lipska Magdalena, Łebkowska Gabriela, Łuczyński Antoni, Michalska Aleksandra, Mierzwińska Zuzanna, Mokwińska Kinga, Olejnik Zuzanna, Poznańska Amelia, Roman Kacper, Stępska Nikola, Syska Maja, Witkowska Gabriela