„Ciotki i kotki” … czyli matematyczne zabawy logiczne.

 

         Dnia 22 listopada 2018r. zaprosiliśmy rodziców oddziału III a na zajęcia otwarte z edukacji matematycznej. W trakcie lekcji mogliśmy popisać się zdobytą wiedzą  i umiejętnościami. Daliśmy również szansę naszym mamom   i poprosiliśmy je do wspólnej zabawy. Przekonaliśmy się, że matematyka nie musi być wcale taka trudna. Okazało się, że może być  bardzo ciekawa i zabawna. Podczas lekcji dzieci pracowały bardzo aktywnie, wykazywały się umiejętnością logicznego rozumowania oraz wyciąganiem wniosków. Na zakończenie podziękowałyśmy rodzicom i uczniom za twórczą i pełną zaangażowania pracę.

                                                        Opcacowanie D. Walczak, M. Bajda.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *