„Ciotki i kotki” … czyli matematyczne zabawy logiczne.

 

         Dnia 22 listopada 2018r. zaprosiliśmy rodziców oddziału III a na zajęcia otwarte z edukacji matematycznej. W trakcie lekcji mogliśmy popisać się zdobytą wiedzą  i umiejętnościami. Daliśmy również szansę naszym mamom   i poprosiliśmy je do wspólnej zabawy. Przekonaliśmy się, że matematyka nie musi być wcale taka trudna. Okazało się, że może być  bardzo ciekawa i zabawna. Podczas lekcji dzieci pracowały bardzo aktywnie, wykazywały się umiejętnością logicznego rozumowania oraz wyciąganiem wniosków. Na zakończenie podziękowałyśmy rodzicom i uczniom za twórczą i pełną zaangażowania pracę.

                                                        Opcacowanie D. Walczak, M. Bajda.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Kutno, dnia 17.04.2019r.

 KOMUNIKAT

 

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Kutnie przypomina, że w dniach od 18 kwietnia 2019r. (czwartek) do 23 kwietnia 2019r. (wtorek) trwa wiosenna przerwa świąteczna.

Jest to czas wolny od zajęć dydaktyczno – wychowawczych dla uczniów klas 1 – 8.

W dniach 18, 19 i 23 kwietnia 2019r., szkoła zapewnia zajęcia opiekuńcze w świetlicy szkolnej w godzinach od 6:30 do 16:30.

 

W tych dniach sekretariat szkoły będzie czynny w godz. 8:00-14:00.

Jednocześnie prosimy Państwa, o systematyczne śledzenie komunikatów zamieszczanych na stronie internetowej szkoły, dotyczących zajęć lekcyjnych planowanych po przerwie świątecznej tj. od 24 kwietnia 2019 r.

 

DZIĘKUJĘ