Różne oblicza jesieni.

W dniu 19 listopada w Miejskiej i Powiatowej Bibliotece Publicznej w Kutnie odbyło się podsumowanie powiatowego konkursu plastycznego „Różne oblicza jesieni” połączone z wernisażem prac. Była to już XXI edycja konkursu plastycznego dla młodzieży “Świat w kolorach”. W konkursie wzięło udział dwudziestu pięciu uczniów z naszej szkoły, jak się okazało – z sukcesami.

I miejsce w kategorii klas VII – VIII zajęła Oliwia Stefaniak z klasy VIId, a wyróżnienia przypadły Justynie Kucharskiej z klasy VIId i Dominice Borys – z klasy VeWystawę pokonkursową można oglądać do końca tego tygodnia w holu biblioteki miejskiej. Zwycięzcom gratulujemy serdecznie, tym bardziej, że konkurencja była silna – na konkurs wpłynęło ponad sto prac.

Ewa Andryszczak – Pawłowska

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *