Andrzejki w świetlicy

 

W dniu 28 listopada 2018 roku, na okoliczność  andrzejek, w świetlicy, odbył się Andrzejkowy wieczór wróżb i magii. Dzieci pod opieką wychowawców bawiły się we  wróżby, pośród których znalazło się: lanie wosku , poznawanie tajników magicznych kart oraz wróżby ukryte w ciasteczkach. Przebojem okazała się wróżba z butamiNa zakończenie wieczoru wszystkie dzieci wzięły udział w zabawie tanecznej, gdzie pląsały w rytm najmodniejszych przebojów. Inicjatywa miała na celu poznanie zwyczajów andrzejkowych, stworzyła też okazję do integracji dzieci ze świetlicy Szkoły Podstawowej nr 1 w Kutnie, które świetnie bawiły się uczestnicząc w przygotowaniu imprezy, jak i w jej trakcie przy wróżbach i muzyce.

 

Opracowała:

Martyna Walczak

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *