Poczuć klimat świąt – warsztaty „Ozdób Bożonarodzeniowych” w  klasie 5B

                      W dniu 29 listopada, w klasie 5B odbyły   się warsztaty pod hasłem „Ozdoby Bożonarodzeniowe”.  Warsztaty zorganizowane i przeprowadzone przez wychowawcę klasy,  Magdalenę  Szałkowską. Uczniowie wraz z wychowawcami (Wioleta Włodarczyk , Magdalena Szałkowska) mieli okazję własnoręcznie wykonać aniołki z  papierowych serwetek, mikołajki z kartonu. Otrzymali również instrukcję  na wykonanie bombki z kaszy gryczanej. Uczestnicy warsztatów bardzo zaangażowali się  w wykonanie swoich prac. Przygotowane w dniu dzisiejszym ozdoby wzbogaciły wystawę prac własnoręcznie wykonanych ozdóbi dekoracji świątecznych. Wszystkie wykonane prace dzieci posłużą w najbliższym czasie do ozdobienia choinki klasowej.  Zapraszamy do  oglądania  naszej wystawy, niech będzie dla Wszystkich źródłem pomysłów  i inspiracji na dekoracje świąteczne.  

Sporządził:

Magdalena Szałkowska

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *