Wkrótce Boże Narodzenie.

Wyrazy najlepiej kojarzące się z Bożym Narodzeniem  to; aniołek, bombka, czubek, dzwoneczki, elf, figi, gwiazdka, igły, jodła, kolęda, lampki, łańcuch, migdały, ozdoby, prezenty, radość, smakołyki, tradycja, uśmiech, Wigilia, zabawki. Wspólnie ustaliliśmy zasady dawania i przyjmowania prezentów świątecznych, np. rozpakowujemy prezent przy wszystkich tuż po jego otrzymaniu. Nawet jeśli dostajemy coś, co już mamy, okazujemy zadowolenie.  O wartości prezentu decyduje jego przydatność, radość, jaką nam sprawia, a nie ładne opakowanie czy cena. A najcenniejszy prezent to taki, który jest darowany od serca. Kupując upominek, wybieramy taki, który ucieszy obdarowywanego. Ale taki może mieć każdy.

4 grudnia 2018 r. w naszej szkole  odbyły się warsztaty kreatywno-edukacyjne, pod hasłem „odkrywaj i poznawaj świat z Wyspą Młodych  Kolumbów”. Uczniowie samodzielnie wykonali  i ozdobili ,,cudne aniołki” ,  które będą świątecznymi  upominkami  dla ich rodzin i zwierząt.

Sami zobaczcie  jakie wykonali cudeńka!!!

Opracowała: Agnieszka Kazmierczak

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *