Uczniowie z SP 1 zamienili się w Mikołaje

6 grudnia uczniowie oddziału III a ze Szkoły Podstawowej nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Kutnie pod opieką wychowawczyń Doroty Walczaki Marleny Bajda imieniny Mikołaja świętowali z wychowankami klasy I-III pani Małgorzaty Kaczmarek w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym nr 1 im. Marii Konopnickiej w Kutnie.

         Celem spotkania był wspólne świętowanie Mikołajek i integracja uczniów. Trzecioklasiści przygotowali na ten wyjątkowy dzień pełny wór niespodzianek. Były prezenty, własnoręcznie wykonane kartki z życzeniami, zabawy ćwiczące współpracę w grupie, świąteczno-zimowe wersje gier: „Ja mam. Kto ma?”, „zbuduj bałwana”, domino obrazkowe, a także kolorowanki rozmiaru XXL, które po złożeniu wg wzoru stały się puzzlami XXL.

         Gospodarze dla swoich mikołajkowych gości również przygotowali miłe niespodzianki. Było mnóstwo słodkości, prezentów a także wspólne kolędowanie. Jednak największą niespodzianką okazała się dla wszystkich wizyta Świętego Mikołaja, który wysłuchał życzenia najmłodszych  i wprowadził w przemiły nastrój świąteczny.

         Dziękujemy za ciepłe przyjęcie i mile spędzony czas. Raz jeszcze życzymy Wam i najbliższym Wesołych Świąt !

                                                                     Uczniowie z 3a z wychowawcami.

                                                              Opracowanie: M. Bajda, D. Walczak

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *