Uczniowie z SP 1 zamienili się w Mikołaje

6 grudnia uczniowie oddziału III a ze Szkoły Podstawowej nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Kutnie pod opieką wychowawczyń Doroty Walczaki Marleny Bajda imieniny Mikołaja świętowali z wychowankami klasy I-III pani Małgorzaty Kaczmarek w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym nr 1 im. Marii Konopnickiej w Kutnie.

         Celem spotkania był wspólne świętowanie Mikołajek i integracja uczniów. Trzecioklasiści przygotowali na ten wyjątkowy dzień pełny wór niespodzianek. Były prezenty, własnoręcznie wykonane kartki z życzeniami, zabawy ćwiczące współpracę w grupie, świąteczno-zimowe wersje gier: „Ja mam. Kto ma?”, „zbuduj bałwana”, domino obrazkowe, a także kolorowanki rozmiaru XXL, które po złożeniu wg wzoru stały się puzzlami XXL.

         Gospodarze dla swoich mikołajkowych gości również przygotowali miłe niespodzianki. Było mnóstwo słodkości, prezentów a także wspólne kolędowanie. Jednak największą niespodzianką okazała się dla wszystkich wizyta Świętego Mikołaja, który wysłuchał życzenia najmłodszych  i wprowadził w przemiły nastrój świąteczny.

         Dziękujemy za ciepłe przyjęcie i mile spędzony czas. Raz jeszcze życzymy Wam i najbliższym Wesołych Świąt !

                                                                     Uczniowie z 3a z wychowawcami.

                                                              Opracowanie: M. Bajda, D. Walczak

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przyjście na świat dziecka powinno wiązać się z ogromną radością, jednak narodziny Amelki przyniosły też ze sobą ogromny strach o jej życie. Trzymaliśmy w ramionach maleńką istotkę, ze świadomością, że w jej głowie kryje się guz mózgu... Szczęście pojawiło się wtedy, kiedy guz został usunięty, ale pozostawił po sobie ślad, który próbujemy zamazać do dziś. To porażenie spastyczne nóg, które sprawia ból nie tylko fizyczny, ale też psychiczny. Po konsultacji u ortopedy wiemy, że konieczna jest operacja, która ulży Amelce. Jej koszt jest dla nas naprawdę duży, a czas mamy jedynie do 5 lutego! To wtedy ma zostać przeprowadzona operacja, która może raz na zawsze pomóc rozprawić się z bolesną przeszłością! Prosimy, pomóż, już dłużej czekać nie możemy...Zwracam się z  ogromną prośbą do Państwa o wsparcie finansowe na rzecz operacji córki Amelki Śniecikowskiej. Z dniem 14.01.2019 roku otrzymaliśmy  diagnozę, że jest szansa, aby pomoc Amelce poruszać się lepiej.

POMÓŻMY NASZEJ UCZENNICY KOLEŻANCE

LICZY SIĘ KAŻDA ZŁOTÓWKA