Wycieczka z Mikołajem w tle…

      Na mikołajkowe spotkanie ze Świętym Mikołajem wyruszyły 4 grudnia 2018r. z Kutna
do Warszawy oddziały IVC i  IVD pod opieką p. Beaty Kusiak, p. Karoliny Sulej i p. Karoliny Jagodzińskiej. Odbyło się ono w dość nietypowej scenerii, bo na deskach Teatru Capitol. Po bajkowym przedstawieniu, opowiadającym historię Dr.Dolittle i jego zwierząt, na scenie pojawił się Święty Mikołaj z pękatym workiem prezentów dla małych miłośników Melpomeny. Prezentował się godnie, był ujmujący i bardzo rozmowny. Wprowadził wszystkich w świąteczny nastrój, obdarowując prezentami i życząc magicznych i wesołych Świąt Bożego Narodzenia. Po tym spotkaniu, pełnym wzruszeń i radości, uczestnicy wycieczki udali się do Planetarium w Centrum Nauki Kopernik na projekcję filmu „Jesteśmy Kosmitami”. Podróż po planetach Układu Słonecznego w poszukiwaniu oznak życia okazała się niezwykle pouczająca, a efekty filmu w technologii 3D wzbudziły powszechny aplauz. Po wizycie w Kosmosie wszyscy udali się w podróż powrotną do domu, by wieczorem, przy kubku gorącej herbaty, snuć zimową opowieść o spotkaniu z przybyszem z dalekiej Laponii…

 

Beata Kusiak

Karolina Jagodzińska

Karolina Sulej

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *