Zatrzymane w kadrze – Mikołajki w 1 A – święto dużych   i małych! 

Dzień mikołajek,

To nie dzień bajek,

Tu wszystko stać prawdziwe się może,

Więc jeśli wierzysz w świętego Mikołaja

Możesz być pewny – on Ci pomoże!

05.12.18. – czas Mikołajek to okres prezentów i dzielenia się radością. Dziś w 1 A były i prezenty i mnóstwo radości. Do  zabawy zaprosiliśmy rodziców. Przyszli tłumnie i chętnie wzięli udział w zajęciach ruchowych. Ich zaangażowanie we wspólną pracę z dziećmi zaowocowało jeszcze pełniejszym poznaniem się i integracją. Zabawa dostarczyła wszystkim wiele frajdy. Po tak aktywnie spędzonej lekcji przyszła pora na słodki poczęstunek i mikołajkowe podarki. Wspólne przedsięwzięcie dostarczyło wszystkim niezapomnianych wrażeń, które z pewnością zostawią dobre wspomnienia  w pamięci uczestników. To był mile spędzony czas.

opracowanie:

E.Rozmarynowicz/J. Traczyk

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *